Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az összes kapcsolatomban én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az összes kapcsolatomban én "szedtem fel" a srácokat. Le kéne erről szoknom, ugye?

Figyelt kérdés

Huszas éveim közepén járok, mögöttem 3 hosszabb kapcsolattal, a legutóbbinak pár hete lett vége, 4 évet húztunk le együtt, közös albérletben is laktunk már.


Azt a "mintát" vettem észre magamon, hogy az összes kapcsolatomban én voltam a kezdeményezőbb típus. Mindhárom srácot élőben ismertem meg amúgy, fesztiválon itt-ott. Neten sose ismerkedtem még.

Igazából mondhatni én szedtem fel őket. És utána az egész kapcsolatot én "vittem". Mármint azt tudom magamról, hogy sokkal dominánsabb voltam mindhárom kapcsolatomban, mint a férfi, de úgy érzem az egész kapcsolatba mindig én raktam többet, én próbáltam életben tartani mindent egyedül.


Kezdem azt érezni hogy ez az egyik fő buktatója minden kapcsolatomnak, hogy egyszerűen nem látnak nőnek talán.. mert túlságosan erős jellemem van, irányítgatós típus vagyok. Nem kontrollálós, ne úgy értsétek, abszolút szükségem van nekemis az én-időre, barátnőkre, külön programokra, szóval nem rabszolgaként tartok én senkit, csak nem tudom. Azt érzem, hogy ezért bukok el mindig, mert nem vagyok az a barátnő típus. Pedig őszintén szeretnék már előre haladni, szeretnék egyszer valaki menyasszonya lenni, szeretnék közös otthont vásárolni, szeretnék megállapodni. De úgy érzem ehhez gyökeres változásra lenne szükségem.


Ti mit gondoltok?


2022. febr. 20. 16:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem nem azzal van a baj, hogy eros személyiség vagy. Én is az vagyok. Viszont fontos tudni, hogy ez mit jelent. Nálam pl azt, hogy mindent egyedül akarok megoldani, mert sok mindent kellett eddig egyedül megoldanom és senki nem segített benne, ezért most inkább szenvedek egyedül, ha van valami dolgom, mint hogy segítséget kérjek. A mostani párom is eros jellem, bár ő sokkal nyugodtabb természet, ennek hála valahogy vele “felengedhetek” és nem érzem magam gyengének, ha felajánlja a segítséget én pedig elfogadom.

Inkább azzal van a te esetedben a probléma, hogy a nem megfelelő kapcsolatokba invesztalsz.

Ha valaki ennyire szrik bele abba, hogy mikor és hol talalkoztok, mit fogtok csinálni, akkor nem az a megoldás, hogy te egyedül a kezedbe veszed az ügyet és meg szervezed az egész kapcsolatotokat, hanem ha nem tesz bele annyit, mint te, akkor szépen otthagyod a pcsaba. ☺️

Aztán, ha úgy érzed, valaki annyi energiát tesz bele, mint te vagy amikor te nem teszel bele annyit, ő képes egy kicsit hozzátenni, akkor megallhatsz, mert az egy jó kapcsolat lesz. :)


23N

2022. febr. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!