Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt az a dolog, amivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az a dolog, amivel azonnal ki tudott ábrándítani magából a másik fél?

Figyelt kérdés
2022. febr. 21. 18:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolatunk utolsó pár hónapjában nagyon elengedte magát. Folyamatosan hangosan böfögött/fingott, heti 2x volt hajlandó zuhanyozni menni. Amikor szóltam neki hogy konkrétan büdös, akkor közölte, hogy az is marad mert fáradt... Másnap hazaköltöztem.
2022. febr. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy személy, akibe 2013-ban szerelmes voltam, azzal az egy mondatával törte meg a "varázst", hogy a jelenlétemben (akkor még csak 1 gyerekem volt) azt mondta egy másik személynek, hogy neki olyan nő, akinek van már gyereke, csak szexre kellene, másra nem.
2022. febr. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Első randi.


Felszálltunk a villamosra, egyből vette elő a telefonját és nekiállt chatelni a barátnőivel.

2022. febr. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nos,én nem konkrétan kapcsolati dologról írok, de azért gondoltam megosztom.

Rájöttem, hogy engem nőként nagyon zavar az, ha úgy érzem a férfi nem elég tökös/én tökösebb vagyok nála. Nem, nem arra gondolok, hogy alfahím legyen!


De elég sokszor futottam bele olyan esetbe, hogy érezhető volt a kölcsönös érdeklődés, szimpátia és a pasas mégse, volt elég tökös és mégsem lépett, vagy épp lépett, de az inkább gyerekes volt, vagy éppen szinte semmilyen. Volt olyan ahol én tök nyíltan odamentem hozzá, olyan volt az egész szitu ,hogy simán léphetett volna rendesen, akkor is az jött le a viselkedéseséből, hogy bejövök neki és mégsem.


Volt olyan aki meg 30 éves létére úgy közeledett mint egy 13-14 éves kissrác és ez marhára kiábrándító volt.


Szóval a tökösség, a férfiasság, egy alap magabiztosság hiánya. Ha kell egy nő (ha nem kell persze az más) és ezt azért a férfi tudtára is adja, akkor tessék menni érte. Az bejön. Ha a nőnek kell felszedni a pasit az nem.

2022. febr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

Egy ártatlan megjegyzés arról, hogy akkor is kapcsolatban lenne velem, ha nem vonzódna hozzám és nem lennék szép, mert nem ezen múlik a szerelem. Nem azt mondta ezzel, hogy ne lennék szép, sőt - hanem hogy kb mindegy lenne is, ha az első hegyi troll vagyok, mert társfüggő.


Fun fact: Tényleg nem, hiszen az ogre exével csalt meg utána. :DDD

2022. febr. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Néhány hónap makulátlan úriember modor után részegen előjött a hímsovi énje. Pár napig még mentegettem magamnak, hogy jó hát részegen a haverokkal mindenki beszélhet hülyeségeket, de a varázsnak annyi volt. Mikor szakítottam, gazdagon illusztrálta, hogy jól döntöttem :D
2022. febr. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Elgondolkodtam azon, hogy otthagyom az egyetemet. Éppen egy vizsga előtt voltam és panaszkodtam neki. Mondtam, hogy otthagyom. Válasz: nem járok iskolázatlannal O.o Egy éve voltunk együtt és közölte, hogyha nem lesz diplomám, szakít velem. Még aznap szakítottam a f.aszba és pár nap múlva az egyetemmel is :D
2022. febr. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%

Amikor azt mondta, neki számít a külső.

Nem mintha nem lennék bőven átlag feletti kinézetű, de rém ciki.., mik vagyunk, kutyák?

2022. febr. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
92%

Párkapcsolatban:


- ez egy olyan dolog volt, amiből vissza tudta magát hozni az illető, miután megbeszéltük, mert kiderült, hogy ebben a kérdésben apja elég érdekesen nevelte... járdára köpés


- kapcsolat utolsó kb. 3/4 éve, de főleg az utolsó 1-2 hónap:

1) totális oda nem figyelés arra, amit mondok


pl. kiderült, hogy PCOS-em van, voltam vizsgálaton, elmondta az orvos, hogy nem kellene több cukrot ennem; azonnal elmondtam páromnak, utána többször is... és utána is vagy 10-15 alkalom volt, amikor tömte volna belém a tescós kakaós csigát meg a Milka csokit, és bambán nézett vagy megsértődött, hogy én miért nem szeretem már, meg hogy miért utasítom el a kedvességét...)

és ez csak egy példa, baromi sok ilyen volt; vagy "rosszul emlékezett" (ugyanannál a témánál többször is :D), vagy szerinte azt nem is mondtam


2) nagyon lecsökkent szexmennyiség, nekem kellett kezdeményeznem, és aztán olyan is volt, amikor ezért szóltam, hogy ez nekem már nem OK, tessék-lássék kezdeményezett, aztán ott feküdt, mint egy fa, és nekem kellett akcióznom (én nő, ő férfi...)

és nem volt hajlandó elmondani, hogy esetleg miért nem kíván, mert rákérdeztem, és magamtól nem jöttem rá (nem változott a testsúlyom akkoriban, ugyanolyan ápolt voltam, nem voltam önző a szexben stb.), és azt mondta, nem erről van szó...


3) kettyósnak nevezte a születésétől fogva kicsit lassan reagáló és néha fura szavakat használó rokonomat, aki nem érdemelte meg, hogy így beszéljenek róla


4) amikor nem volt hajlandó egy eseményen követni a helyszín szabályzatát, amit konkrétan kiküldtek neki az esemény előtt és én is figyelmeztettem, és amikor kulturáltan megkérték, hogy kövesse a szabályzatot, elkezdett kiabálni a biztonságiakkal


Ismerkedésnél / idegen emberként (nem is feltétlenül ismerkedéskor):

- max. 2 mondat beszélgetés, viccelődés után kétértelmű vagy konkrétan szexre utaló megjegyzések (ilyen többször is előfordult)

- diákmunkában dolgoztam plázás ékszeres pultnál eladóként... pasas nézegeti az ékszereket, bókol, nagyon durván nyomatja a flörtöt, és egyszercsak elszólja magát, hogy amúgy a feleségének keres

- ha valakinek dől a mocsok vagy a sötétség a szájából, ahogy kinyitja (volt ilyen, hogy láttam egy jó kiállású, ápolt, ízlésesen felöltözött 30as férfit... valaki nekiment véletlenül, erre: "Húzzál már a k... anyádba, te szardarab!"... azonnal lelombozódtam)

- ez a tipikus "rohad a bele + legalább egy hete nem mosott fogat" jellegű penetráns szájszag

- rágóból buborékfújás és nyitott szájas, hangos-cuppogós rágócsámcsogás

2022. febr. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Közel fél év után szépen kizárt az életéből, majd megpillantottam a leveleket, amelyekben végig az exének kuncsorgott, miközben engem hülyített. Akit természetesen nekem szidott, mint a bokrot. Aztán kiderült, neki meg engem szidott, hogy nem a barátnője vagyok, én csak tapadok rá. Ahhoz képest nem nagyon kellett könyörögnöm érte soha, hogy elvigyen vacsorázni, aztán meg vadul szexeljünk, miközben azt hajtogatta, hogy szeret. Valahogy lovaglás közben nem tűnt áldozatnak... 😅😅😅

Minden esetre egy csodaszép január végi napon egy világ dőlt bennem össze. Minden érzést sikeresen kinyírt belőlem iránta. Neki köszönhetem többek között azt, hogy jó darabig képtelen leszek megbízni bárkiben is.

2022. febr. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!