Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek h ne "féljen" tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek h ne "féljen" tőlem?

Figyelt kérdés

Van egy srác az osztályomban 18/F (én 17 vagyok), és eléggé sanszos hogy azért nem kezdeményez mert tart attól, hogy elutasítom. Sőt ebben biztos is. Jó nem mondom, hogy alaptalan, de még csak be sem próbálkozik, nem beszélget velem, nem keresi a társaságom, de kirak facebook-ra, nem is egy képén szerepelek. Mindig a közelemben van, bármilyen szituációban el tudja intézni és még számos dolog van amiből biztosra tudom, hogy tetszem neki...nem is kicsit (ez nagyképűen hangzik, nem vagyok az)

Szóval valahogy ösztönözni szeretném, hogy próbálkozzon, mert ha nem teszi én sem tudom, hogy mit kezdjek vele. Milyen jelzéseket küldjek neki amiből észreveszi, hogy lehet szó valamiről?

Egyébként nem volt még barátom...barátnőm szerint azért mert olyan a kisugárzásom amiből az jön le, hogy elérhetetlen vagyok, ami valamilyen szempontból jó...de néha nagyon nem.

Mit csináljak, hogy észrevegye, próbálkozhat?


2010. szept. 11. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz te.
2010. szept. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
na ez az ami ki van zárva. Apró jelzéseket küldök de az h eléálljak, vmi "tetszel" szöveggel kizárt. Egyszer már elküldtek így nagyon régen. Nem adok rá lehetőséget még egyszer.
2010. szept. 11. 21:45
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

1. kérdés: Tetszik a srác, szivesen járnál vele?

Ha igen, akkor kezdeményez te, pl.: "Figyu! Lenne kedved délután sétálni egyet?"

Ha eljön innentől rálesz kényszerítve hogy ő kezdeményezzen. Ennyi. :)

2010. szept. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1. Néz a szemébe, mosolyogva százzál.

2. Kérdezd ki a véleményét valamiről

3. Kérj segítséget tőle bármivel kapcsolatban

2010. szept. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mit vársz tőle, ha te is félsz, még egyértelmű jelek után is?
2010. szept. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

a séta dolgot nehéz lesz összehozni mert faktok miatt mindig máskor végzünk, de megpróbálom valahogy köszi :)

a segítség kérés...hát az is érdekes lesz :D megpróbálom :):):) köszi szépen neked is! :)

2010. szept. 11. 21:53
 7/10 A kérdező kommentje:
nem félek tőle, csak úgy gondolom, hogy a fiúk dolga a kezdeményezés. Úgy gondolom, hogy jeleztem én is, ezek szerint nem fogta az adást...
2010. szept. 11. 21:54
 8/10 anonim ***** válasza:
Mai világban már nem a father mondja meg kihet mész feleségül, szóval te is dönthetsz. Ha belegondolsz, hogy egytől egyig béna pasasok környékeznek meg, majd megunod és te fogsz kezdeményezni.
2010. szept. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne légy már ilyen régimódi. Ő a félénkebb.
2010. szept. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az biztos, h ő a nyuszibb, viszont nem viselem az elutasítást. Főleg tőle nem. Mert ha elutasít akkor nem csak annyi, hanem kinevet stb. Szóval bármit mondhattok csak a konkrét bevallás dolgot ne. Arra nem vagyok hajlandó, ha nagymamás vagyok, ha nem.
2010. szept. 11. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!