Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S.! Szerintetek mit kéne tennem ahhoz, hogy a barátnőm ne "rettegjen és féljen" tőlem?

Figyelt kérdés
Az életbe nem bántanám, SOHA nem fogok nőre kezet emelni, isten ments(azok gyáva emberek..), mert nagyon imádom és ő is engem! De fél, mégpedig azért, mert olyat mondtam neki, hogy ha velem vége lenne folyóba hajtanék autóval, meg ha megcsalna elkapnám a gyereket és összeverném. Folyóba nem hajtanék, mert annál okosabb vagyok hogy nem okoznák magamba és az autóba kárt egy nő miatt... de ha megcsalna hát szerintem majdnem minden pasi elkapná a gyereket akivel megrtörtént az eset.....
2011. jún. 19. 22:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ilyet fölösleges volt mondanod neki. Szerintem nem retteg tőled. Akkor fogja szarul érezni magát, ha vége lesz. A vége lesz, vagy félteni fog téged, vagy veled marad szar kapcsolatban.
2011. jún. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
És most ezért fél tőled? Ez biztos? :O
2011. jún. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
De az is lehet, hogy örökre kitörli a neved vagy már most szakítani akar tőled és azért talál ki ilyeneket, hogy te milyen vagy. De ez már a nagyon negatív, absztrakt gondolkodás.
2011. jún. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Mér mondtál neki ilyet hogy összevernéd? Ráérsz akkor összeverni a faszit amikor megcsalt (De akkor viszont addig amíg lábra bír állni). Olyat meg nem szabad mondani, hogy belehajtasz a folyóba autóval, az nagy szemétség akkor is ha nem gondolod komolyan.
2011. jún. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
53%

Jogosan fél mert elég h 1x mondtad neki, sose lesz nyugodt afelől ha mást fog szeretni és te ott leszel a sarkukban.


Am is kimondta neked ezt a gyáva ember dumát? A nő is ember 1-2pofon elfér.

2011. jún. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

honnan tudod, hogy retteg tőled? mondta, vagy csak sejted?

tényleg nem kéne ilyeneket mondani neki, mert az jöhet le ebből neki, hogy valamit nem úgy tesz, ahogy te akarod, akkor esetleg ki találsz osztani neki egy sallert egy rossz pillanatodban.

öngyilkossággal fenyegetőzni meg KVA GÁZ! szerinted az jobb, hogy ha nem szeret, de szánalomból veled marad, hogy ne csinálj hülyeséget?

2011. jún. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 napietus ***** válasza:

ha ilyeneket mondasz, mit csodálkozol? egyébként azt az én férjem is mondta, hogy ha megcsalnám, akkor sem válna el tőlem, ha megbántam a dolgot, de a pasit lelőné és elásná az erdőben. ő meg is tenné, elég hidegvérű hozzá, bár nem szereti az indokolatlan brutalitást. de én emiatt nem félek :) féljen az, aki rámhajt :D


29/N

2011. jún. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%
utolsó: nem akarok kötekedni, de a megcsaláshoz két fél kell, szóval ha megcsalod őt, akkor nem csak a pasi érdemli meg, hanem neked is járna egy istenes pofon. mindenesetre jó tudni, hogy vannak még férfiak, akik így szeretik a párjukat!:)))
2011. jún. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 napietus ***** válasza:

OFF


hát, azért minket elég sok minden összeköt, túl sok ahhoz, amit bármelyikünk is feladna egy ballépés miatt :) egyébként az az igazság, hogy minketten tudjuk, hogy nem jönnénk rá, ha a másik megcsalna. egyikünk sem ostoba :)


egyszer egy céges bulin eléggé hajtott rám egy pasi. nagyon közel hajoltam hozzá, és elmeséltem a férjem álláspontját, majd megkérdeztem, hogy akkor feljön-e a szobámba...milyen meglepő, hogy nemet mondott :D és olyan idióta képet vágott hozzá, két napig elfogott a nevetés, ha rágondoltam :D


ON

2011. jún. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
:DDD
2011. jún. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!