Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden "érettebb" (22-25) nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden "érettebb" (22-25) nő gyerekként tekint a 18 éves férfiakra?

Figyelt kérdés
Talán a férfi szó nem minden esetben találó, de arra vagyok kíváncsi, hogy az említett korban lévő hölgyek minden esetben "gyereknek" tekintik a fiatalabb fiúkat, vagy nem zárkóznak el az elől, hogy valaki lehet érettebb is a koránál?
2010. szept. 11. 21:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
52%

Gyereknek nem tartom, de túl fiatalnak, ha érettebben is néz ki, a gondolkodása még 20 alatti.

24 N

2010. szept. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%
én igen, gyermek felfogásunak tartok még egy 18 éves fiut.Nem tudom elképzelni,hogy komoly felfogása legyen és lenne egyéb témája a puncin kivül.Bocsi,ez van. 22L.
2010. szept. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
Azért egy 22-25 éves LÁNY sem az a tipikus érett nő kategória. 22 évesen meg főleg nem, majd 27 év körül.
2010. szept. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom 21 évesen válaszolhatok-e de válaszolok :D (amúgy nyáron múltam 21 talán beleférek már ebbe a kategóriába)

Velem most volt nyáron egy érdekes dolog: Megismerkedtem egy 18 éves fiúval, akiről hallottam már régebben, de úgy álltam hozzá még mielőtt találkoztunk, hogy "áhh 18 éves gyerek még" mert még az osztálytársaim nagy része (21-23 évesek) is gyerekesek még. De mikor megláttam már meglepődtem annyira megtetszett. Aztán mikor megismertem jobban, egyre inkább beleszerettem. Tényleg annyira intelligens, mindenről megvan a véleménye, nem linkeskedik, jó a humora. Nagyon megfőzött engem :D

Nem is gondoltam, hogy bármikor érdekelni fog egy 3 évvel fiatalabb fiú, mert már kb 15 évesen is a 20 év felettiek jöttek be. De ő mégis elvarázsolt.


De az azért tény, hogy nagyon sok ennyi idős fiú (sőt még idősebb is) gyerek még. Vannak kivételek, de ritka.

2010. szept. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%

Nem tartom őket gyereknek. De nem is lenne társ, ebben a korban. Hiába érettebb kinézetre is koránál, kiütközne egy idő után a korkülönbség. ( legalábbis én így gondolom )

23/L

2010. szept. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
52%

Teljes mértékben gyerek még.

26/N

2010. szept. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

szerintem igen, hiszen azok is.

természetesen a lányok is ebben a korban.

2010. szept. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

22 vagyok. Egy, az előbbi kérdéshez is írtam, hogy van egy 18 éves srác, aki nekem tetszik. Ha nem lennék kapcsolatban, elgondolkodnék rajta. Nagyon szimpatikus, jól lehet vele beszélgetni, nem gyerekes....

Szóval nem minden esetben találom a fiatalabbakat, gyerekesnek.

2010. szept. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is osztom a többiek véleményét!

Én úgy gondolom hogy 18 éves korban még mindenkinek a bulin meg a szexen jár az agya /tisztelet a kivétel..ami ritka/

és a 22 éves meg a fölötti nők többsége már szeretne egy komolyabb kapcsolatot, akire lehet támaszkodni, és ezt egy 18 éves fiú nem nagyon tudná megadni,de ez rendben van így.

Inkább most élje ki magát mint mikor felesége meg gyereke van.

2010. szept. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
lemaradt 22/N
2010. szept. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!