Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar velem jönni ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dzseni5555 kérdése:

Miért nem akar velem jönni ?

Figyelt kérdés
Sziasztok a héten a munkahelyem át helyezett az othonomtol 400km -re dolgozni nagyon messze egy évre. De a párom nem akar velem jönni legalábbis én ezt veszem le kifogásokat keres hogy mivan ha ott nem talál biztos állást mivan ha ide egy év múlva nem veszik vissza (olyan szakmája van ahol kapkodnak utánna a nagyvarosban). Olyanokat mond majd meglatogatlak meg hogy ne menjek nézzek itt másik munkát meg hogy mivan majd ha össze veszünk egyik helyről költözünk a másik helyre és hogy neki vissza kell fizetni a munkahelyen több milliót a tanulása kiiktatása miatt ha ott hagyja pedig az már 4 éve volt mikor ő tanult. Mondom neki sokat kellesz fizetnem majd a lakhatasom miatt albérletben azt mondja hat igen egyedül sok lesz …

2022. febr. 24. 12:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A kifogás keresés részét megértem, de ugye azt te sem várod el, hogy a költözés miatt milliós adósságba verje magát a barátod?
2022. febr. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szerintem az nem is igaz. Csak kifogás
2022. febr. 24. 12:44
 3/14 anonim ***** válasza:
12%
Pénzügyileg jobban járnátok akkor érthetetlen miért nem megy veled!
2022. febr. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Az nem opció, hogy te keresel állást az ő városában?
2022. febr. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Engem csak oda vesznek fel a szakmámban öt pedig bárhova
2022. febr. 24. 12:50
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
mit dolgoztok?
2022. febr. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
31%
Gyártja a kifogást, mert itt neki komfortos, nem akar rizikót vállani azzal, hogy ilyen messzire költözzön. Neki még az állás kérdés is bizonytalan. Oké, hogy neked tuti biztos az állás, de neki megint keresés, interjú. Ha van szerelem megoldjátok, ha nem, akkor ez nem lesz hosszú életű, hogy az ország 2 végében éltek. Viszont én azt mondom neked, hogy te mindenképpen menjél, fejlődj, ne add fel miatta a lehetőséget. Ha nem képes veled együtt változni és változtatni, csak te leszel mindig olyan bolond hogy alkalmazkodsz hozzá, ő meg majd egyszer kilök és csak azt látod, mennyi mindenről mondtál le miatta, ami tök hülyeség volt
2022. febr. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Tanulmányi szerződés köti a munkahelyéhez? Könnyen lehet, hogy 4 év alatt nem telt le, nem tudjuk, mit írt alá a szerződésben. És bizony, ha felmond, fizetnie kell.
2022. febr. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%

Azért megnézném a válaszolókat, hogy ha a párjuk eléjük állna és közölné, hogy 400 km-re költözöm, jössz vagy sem, én megyek, mit szólnának?

Az ilyesmit előre meg szokták beszélni egy párkapcsolatban, nem csak bebököm, hogy csomagolj és megyünk vagy ha nem jössz, megyek nélküled és távkapcsolatban leszünk.


Kérdező, gondolj bele, hogy te mit csinálnál fordított helyzetben! 400 km azért nem kis távolság és gondolom, mindentől/mindenkitől távol lenne.


Lehet, hogy nem csak azt kéne mantráznod, hogy a párod kifogásokat keres, hanem belemélyülni az ő helyzetébe és átgondolni, hogy mekkora áldozatot vársz el tőle!

2022. febr. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
38%
A tanulmányi szerződés nem kifogás :D
2022. febr. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!