Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért nem akar jönni a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem akar jönni a barátnőm mert kicsi a lakás vagy más oka is lehet?

Figyelt kérdés

Egy eléggé friss kapcsolatban vagyunk a barátnőmmel, az első három hónapban semmi gondja nem volt a lakással, ahol élek, aztán egyre kevesebbszer jött, én pedig egyre többet mentem, végül pedig eljutottunk odáig, hogy csak én járok hozzá.


Amikor rákérdeztem, hogy miért mi a baj, akkor azt mondta, hogy kicsi a lakás, illetve, hogy nem szereti, ha a szüleim megkérdezik tőle, hogy éhes-e.


Nagyon furcsáltam az indoklást, a lakás valóban kicsi, (46 négyzetméter), viszont az övüké sem sokkal nagyobb, és tőlem is folyamatosan megkérdezik ott, hogy éhes vagyok-e, és engem nem zavar, mert szerintem ez egy udvarias kérdés.


Mivel a diákmunkámból az egyetemi tandíjamat fizetem, a maradék zsebpénzem az utazásra költöm, + eléggé unalmas, hogy folyamatosan én járok, mert kijelentette, hogy ő nem jön ide hozzánk, amikor mondtam, hogy akkor ennyi erővel mondhatom én is, hogy nem megyek hozzátok, akkor csak annyit mondott, hogy ok akkor nem találkozunk, aztán majd eldöntöd mit akarsz, pluszban már azt is elkezdte pedzegetni, hogy mi lenne, ha náluk ünnepelném a közelgő születésnapomat.


Őszintén szólva nem tudom hova rakni ezt az egészet ilyen formában...


2021. aug. 22. 17:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
55%
Szakitani szeretni, csak gyava mondani :(
2021. aug. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
Idegesíti a szüleid és az idegen környezet. Otthon a saját terepén van, a szülei őt nem idegesítik és téged se. Ennyi. Én se szeretek vendégségbe menni, otthon sokkal fesztelenebb vagyok.
2021. aug. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
38%
Nem a lakásotok, hanem a benne lévő szeretet kicsi :(
2021. aug. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Amit kifelejtettem az az, ha szóbahozom, hogy néha jöhetne ő is, hogy ne csak én járjak oda, egyből agresszív lesz, és vagy elkezd flegmázni Messengeren, vagy ha telefonon beszékünk, akkor kiabál velem 3s leteszi a telefont, és pár óráig teljesen ignorál, hiaba hívom/írok neki.
2021. aug. 22. 17:41
 5/21 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem ha ketten lennétek a lakásban elég lenne, de a szüleiddel együtt élni, ami újabb 2 ember, lehet már nincs kedve és szívesebben van veled otthon, a saját szüleivel. 46 nm szerintem kevés két háztartásnak, és gondolom nincs kedve nap mint nap kerülgetni a szüleid.


Másik ok lehet, hogy nem akar utazni és így kényelmesebb.

2021. aug. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
86%
4# Ez a nő téged nem szeret, csak veled van míg nincs jobb. Helyedben nem élném bele magam a kapcsolatba.
2021. aug. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
86%
Ez nagyon egyoldalú kapcsolat ☹️
2021. aug. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
60%
Nem kellesz neki elegge. Nincs sajat lakasod, nincs meg egzisztenciad. Esetleg kulsore se vagy teljesen az esete. Csak azt szereti venned higy erdeklodsz utana, kinyalod a feneket, legalabb van valakije. De mivel bem cagy eleg jo neki, nem fog erted utazgatni, penzt kiadni. Hidd el, az ember csak abba fektet penzt idot es energiat, akit igazan akar. O most ugy van veled, ha jossz, ha adsz maradhatsz, ha nem, akkor nelkuled is megvan, de nem ersz annyit hogy tegyen erted vmt.
2021. aug. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 moozygoo ***** válasza:
97%

Ez egy kaka kapcsolat, előbb utóbb véget fog érni.

Tudod egy normális egészséges kapcsolathoz két ember kell, ebbe meg csak te feccölöd az energiát, illetve az is árulkodó, hogy normálisan meg se tudjátok beszélni a problémát, csak hisztizik meg flegmázik.

2021. aug. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
96%

"ok akkor nem találkozunk, aztán majd eldöntöd mit akarsz"


Csupa szeretet ez a nő.És sokat jelentesz neki.Tűzön vízen át ki fog allni melletted később is.

Ilyen egy ideális társ,akire számíthatsz!


Ja,nem!

2021. aug. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!