Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mennyire normális? Részlete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire normális? Részletekben normális, de összeségében?

Figyelt kérdés

A lány kis faluban lakik,asszem anyukája apukája él és virul,de lehet apa nem anya pedig nem virul. Megyei kórházban ápoló.Munka időt gondolom nem kell részleteznem. Probléma neki lelki ismereti okokból mindig házi munkát kell végeznie.Mert nem hagyja hogy anyukájára háruljon minden. Asszem nem volt még normális kapcsolata,ha volt is akkor is rég. Ismerkedtünk egyszer már,akkor sosem ért rá,mert új házba költöztek falun belűl és anyukájával festettek takarítottak,vagy ő főzött anya festett,takarított.

Álom anyaként az ilyen lány. Álom pasiként az ilyen barátnő/feleség de..

Ez a tipikus anyu megtartja a lányát magának eset?

Problémám,hogy sosem ér rá találkozni mert házimunka van.



2018. aug. 25. 17:02
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
A leírásod egy zagyvaság, szót sem értettem belőle.
2018. aug. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy vetted a fáradtságot és leìrtad. Máskor nem muszáj!
2018. aug. 25. 17:09
 3/10 anonim ***** válasza:
25%

Pfff ne hogy mar ez legyen a csak kifogasa, hogy hatat mert az anyja apolono es ezert o viszi a haztartast. Elarulom, en is noverke vagyok, egy olyan osztalyon, ahol folyamat tulorazunk napokat illetoleg mert emberhiany van. Ehhez kepest, igy is eletembe most vagyok a legtobbet itthon, ahhoz kepest h az egyetemen mennyit bent kellett lenni.

Es a hazimunkat is siman elviszem.

A csaj vagy nagyon ostoba vagy jo nagy kamugep es ez kifogas. Inkabb utobbi.

2018. aug. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%

*csaj

*haat

2018. aug. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A lány ápoló...Arra gondoltam anyukája lehet beteg vagy apukája nem él. Azért dolgozik ennyit otthon.

Hallottam már,hogy néhány anya megakadályozza,hogy a lányának legyen élete,cselédnek tartja.

2018. aug. 25. 17:21
 6/10 A kérdező kommentje:
Elismerem,rosszúl fejtettem ki a kérdést.
2018. aug. 25. 17:34
 7/10 anonim ***** válasza:

Mi ezt innen nem tudjuk.

Neked kellene kiderítened, hogy mi a helyzet otthon.

Az is lehet, hogy náluk ez a szokás, és ő tartja magát ehhez. Az is lehet, hogy nem akar veled találkozni, és ez a kifogás. Nem tudni. Járj utána és az alapján döntsd el, hogy mi a helyzet.

2018. aug. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Valóban nagyon zagyva, de a lényeg a végén, hogy nem akar találkozni veled, otthoni teendőkre hivatkozva.

Ez nagyon kamu dolognak hangzik, komolytalan, én hagynám őt. Ha érdekelnéd, akkor nem a kibúvót keresné, hanem megoldást/lehetőséget. Szerintem ez nyilvánvaló, mind rokonságban, barátságban, munkában, kapcsolatban...

2018. aug. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kiírom majd újból összeszedetebbben....ha megtiszteltek a válaszotokkal,örömmel olvasom majd.
2018. aug. 25. 17:56
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem zagyvaság, amit írtál.


Tehát.

Ennek a lánynak nem vagy fontos, nem vesztegesd rá az idődet.

Mindenki dolgozik (vagy tanul), mindenkinek van házimunkája. Anyukája valóban váltott műszakban dolgozik, ha ápolónő, de akkor is heti 40 órát, vagyis annyit, mint te vagy én. Ha éjjel dolgozott, akkor a nappalja szabad. Ha egymás után többször 12 órázott, vagy hétvégén bent volt, akkor megkapja szabadnapként.

Ha fontos lennél a lányának, akkor szakítana rád időt.

Vannak átmeneti időszakok (pl. egyetemistának vizsgaidőszak), ezt tolerálni kell, de ha hosszabb ideig nem ér rá, akkor csak a kifogást keresi.

2018. aug. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!