Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Manapság mennyire gond ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság mennyire gond ha egy 23 éves sokat otthon ülő lány nem tud főzni? Elfogadott,hogy nem ösztönzik, hagyják, nincs ráutalva, hogy hogy egyedűl is főzzön?

Figyelt kérdés

Remélem jó rovat, kapcsolatban merűlt fel.

Én 30+os ffi vagyok. Tudom van bőven kor és szemléletbeli különbség,azért kérdezek. Nem azt mondom csak ő főzzön,de ne már hogy csak én. Vagy rendelgessün éttermezzünk mindig. Étterem nálam kimozdulás kiöltözés ...közös program nem szimpla evés

Szerintem rossz,hogy nem tud és én tudok.

Középiskolával 18-20évesen végeznek a lányok. Utána vagy egyetem,vagy okj vagy munka. Vegyük ki a halmazból a sugár babyket és aranyásókat,milliomos kiscsajokat is.

Aki egyetemre megy 75%ban albérletbe vagy kolégiumba.

Én is exem is 20 évesen kezdtük 120/190kmre a főiskolát. Én is ő is tudott főzni. Sőt legtöbb évfolyam társam is. Agrár/vadgazda/környezetgazdálkodási agrár/kertész/vidékfejlesztési agrár mérnök palánták. Ma meg a lány benyögi anyukája nem hagyja,ő nem szokott maga főzni. Nekem fura,vagy én vagyok fura? Vicc hogy a lány ráadásúl falusi(polgár mester lánya) én is az vagyok, de felénk nagyi(tőle sose volt nyugtunk) fejébe volt a recept de nem bírt már,mindenkit kitanított erre arra nyaranta. "Anyád apád dolgozik te meg itt lebzselsz? -gyere a konyhába!"



#főzés #falusi #háziasság #Modernnő #Lánynevelés
2020. dec. 30. 21:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%

valakinek gondot jelent, más rá se hederít. ha kapcsolatról van szó érdemes megbeszélni a nézőpontokat és megpróbálni kompromisszumot kötni, mert sok veszekedést szülhet,ha ő a rendelgetős fajta és nem akar változtatni,te pedig másképp vélekedsz a témáról.

személy szerint nekem fontos hogy tudjak alap dolgokat készíteni, még akkor is ha nem élvezném a sütés-főzést:) de ezzel nincs mindenki így

24n

2020. dec. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem ez gáz. Emlékszem, az egyik házibuli előtt elhatároztuk a srácokkal, hogy pizzát sütünk. És jött az egyik haverom barátnője is bevásárolni hozzá. Konkrétan elkerekedett a szemem, mikor rácsodálkozott a kiscsaj, hogy a pizzatésztához kell élesztő (vagy valami, amitől megkel). Nekem ez a szint kibszott ciki, ez már olyasmi, ami nem is főzőtudás, hanem intelligencia. Nyilván én sem tudok minden receptet fejből, de azért egy valamire való ember egy egyszerű étel receptjével tud boldogulni, ha készítés közben olvassa.
2020. dec. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
2esről jut eszembe,kis gyerekként annó kaptunk egy társasjátékot(hátha valaki ismeri). Húzni kell egy egyszerűbb receptet aztán 3 boltba kell bemenni vásárolni pontos dobàssal lehet termékre lépni... de a receptek majdnem jók voltak,bár nagyi mindig fikázta őket.
2020. dec. 30. 22:02
 4/22 anonim ***** válasza:
82%

A főzés nem rakétatudomány, ha valaki nem akar vagy nem is szeret ezzel foglalkozni, akkor nem fog. Nincs olyan, hogy "nem tud". Utálok főzni, ha tehetem akkor általában rendelek vagy párom főz, ritkán szoktam én. Van ennél jobb dolgom is.

Egyébként meg manapság elég nagy a választék kész ételek terén és lehet változatosan és egészségesen étkezni főzés nélkül is. Gluténérzékeny vagyok és így is elboldogulok, baromi sokat és sokféle friss salátát eszem, amihez szintén nem kell főzőcskézni. Barátom pedig sose panaszkodott nekem emiatt.

23l

2020. dec. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem manapság túl van misztifikálva ez a főzés dolog, van egy rakás receptkönyv, egy rakás recept a neten, youtube videók, ahol a folyamatot is megmutatjak, instagramon videók, stb stb.


TELE van minden receptekkel és az elkészítési móddal, ahhoz meg nem kell agysebésznek lenni hogy a hozzávalókat kimérd, összevágd, stb és az UTASÍTÁS alapján összerakd. Nem mondom hogy nem lehet ezt-azt elrontani, én is néha odaégetem v elsózom de ez mindenkivel megesik.

20 vagyok egyetemista, anyámmal meg a bátyámmal élek. Van hogy én főzök, vagy hogy anyám, van hogy tesóm. Mindegyik korrekt.


Egy egyszerűbb kaját 20-30 perc alatt max össze lehet dobni.


Tehát ali manapság azzal jön hogy nem tud főzni, az valszeg meg sem próbálta még. Ezek csak kifogások.


Más kérdés hogy akar-e.

2020. dec. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
79%
Én is nagyon későn kezdtem el főzni. Amikor szüleimmel laktam, akkor anyum főzött, méghozzá jól, így nem nagyon voltam rákényszerítve, hogy megmozduljak. Aztán egyetemre mentem, akkor a tesómmal laktam, aki baromira válogatós, alig eszik meg pár fajta kaját. Egy emberre pedig marhára macerás főzni, ráadásul volt egy-két félresikerült próbálkozásom, ami totál elvette a kedvem. Az exemmel nem laktunk együtt, és egyébként is, ő elég ügyes volt a konyhában, így megint csak nem nagyon voltam rákényszerítve. Néha megkért, hogy csináljak ezt-azt, de ha nem rágta a számba előtte, hogy mit hogy, akkor nem nagyon ment volna. Aztán végül a következő párom adta a lökést talán. Ő nem nagyon tudott főzni, viszont ugye a férfihoz a hasán keresztül vezet az út, szóval igyekeztem bevágódni, úgyhogy megleptem ezzel-azzal. És miután lett némi sikerélményem, a kedvem is megjött hozzá. Most már szívesen főzök és nem is vagyok annyira béna. De mikor nincs itthon a párom, akkor saját magam kedvéért nem igazán veszem rá magam...:D
2020. dec. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
De azert vicc persze van sok ertelmes lany.. csak gyozd kivarni..
2020. dec. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
5ös azért tisztelet neked! Névvel vállalod,hogy nőgyűlölő vagy.
2020. dec. 30. 22:24
 9/22 anonim ***** válasza:
27%
.. Szeretem humort...
2020. dec. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Kedves 7es! Amikor anyukád jól főzött,akkor nem volt rá indíttatásod,hogy megtanúld tőle?

Írta valaki,mindenhol van recept. Igaz de felnőttél valamiben,egy ízvilágban ami jó volt az vajon le van e írva neten ,könyvben?

2020. dec. 30. 22:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!