Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet megérteni a nőket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megérteni a nőket?

Figyelt kérdés

Ezt igazábol azért kérdem mert a barátnőm azt mondta, hogy érdemes lenne utánna nézne,olvasnom könyvet vagy valamit arrol hogy Hogyan kell megérteni a nőket.... mit kéne tennem vagy tudnom? Légyszi komoly válaszokat adjatok.

23F



2022. febr. 25. 13:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%
Mondd, hogy utánanéztél, és azt írták, hogy ilyet csak az a nő mond, amelyik nem képes elmondani hogy mit szeretne, hanem elvárja hogy találd ki magadtól.
2022. febr. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Kedves 1es igazábol ezt meg is mondta nekem hogy most én kell magamtol kitaláljam
2022. febr. 25. 13:25
 3/23 anonim ***** válasza:
82%
Akkor neki meg érdemes lenne utánanézni, hogy egy férfi sem gondolatolvasó, és ha valamit szeretne, akkor azt mondja ki.
2022. febr. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
14%

Rohadt egyszeru. 120 eve kivakartak magukat a kecskeolbol, aztan most azt hiszik, hogy korulottuk forog a vilag. Kovetelik a jogaikat, de a vele jaro felelosseg mar nem tetszik nekik, mert az a "ferfi dolga".



Kovetelik a noi kvotat a zsiros fizetessel jaro vezerigazgatoi allasokban, arra hivatkozva, hogy ott csak a ferfiak iranyitanak, es emiatt ok kiszorulnak. A koho mellett, az utepiteseken es a banyaban is csak ferfiak dolgoznak, de ott nem kovetelik a noi kvotat. Pedig ugy lenne igazsagos.....



37F incel

2022. febr. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
92%

"a barátnőm azt mondta, hogy érdemes lenne utánna nézne,olvasnom könyvet vagy valamit arrol hogy Hogyan kell megérteni a nőket...."


Anélkül, hogy minősíteni akarnám a barátnődet meg kell jegyezzem, hogy ez egy végtelen tipikus felelősséghárító duma. A gyakorikérdések is tele van ilyenekkel: nincs válasza a kérdésedre, ezért fellengzősen odavágja, hogy "nézz utána kisbarátom", mintha te lennél az egyetlen, aki nem tudja a választ.


"mit kéne tennem vagy tudnom?"


Például - a fentiekre reflektálva -, hogy gyakran a nők értik saját magukat a legkevésbé, pontosan ezért tűnnek bonyolultnak.


Ha most iróniamentesen megpróbálnék válaszolni a kérdésedre olyan fogalmakkal javaslom az ismerkedést, mint empátia, sérült önbecsülés, sebezhetőség, érzékenység, szeretethiány. Szerintem ezen a vonalon elindulva egész jól meg lehet érteni a női lelket.

2022. febr. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
75%

4


Én nem hiszem hogy körülöttem forog a világ, sokkal inkább úgy érzem hogy férfiakra épül a világ.

Az meg szerintem teljesen jogos , hogy nemtől függetlenül, ugyanazért a munkáért mindenki ugyanannyit kapjon.

A bányában dolgozókat se kényszeríti senki, hogy oda menjenek…tudom, hogy valakinek el kell végezni a munkát. De pl nehezet pakolni, biológia szempontból és nem kényeskedésként, nőként nem szabad.

2022. febr. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
nehezen
2022. febr. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
8%

#6



A hajlektalanok es az ongyilkosok 90%-a ferfi.


A munkahelyi balesetek aldozatainak 90%-a ferfi, mert az irodai Netflixezes kozben nehez halalos balesetet szenvedni....



37F incel

2022. febr. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
76%

Ha ennyire lenéző vagy a nőkkel szemben, értem az incel jelzőt :D

Még mindig senkit nem köteleznek semmire, de nem értem az öngyilkosság és hajléktalanság hogy jön ide…? De azért köszi az infót.

2022. febr. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
27%

Én rosszul vagyok a "nézz utána" dumáktól. Totális beleszarás és maximális felelősségre vonás.


A nők akarják a férfi krediteket, de a hozzá tartozó felelősséget már köszönik szépen nem kérik. Gondolom 4#-es lepontozása leginkább az "incel" szónak szólt meg a kecskeólnak. Fájdalmasan sok igazság van abban, amit ír.

2022. febr. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!