Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak szeretik ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak szeretik ha egy nő nem hódol be nekik? pl a nő mondja meg hogy mikor ér rá, és nem a kapcsolatot helyezi az első helyre. Mert én eddig úgy tettem, de nem becsülik meg.

Figyelt kérdés

2022. febr. 25. 22:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért, ki mondja, meg a nő helyett, hogy mikor ér rá? :)

Egy egészséges egyensúlyt kell teremteni. Nem szabad a saját dolgaidról lemondani, de ne is hanyagold a másikat.

2022. febr. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Alkalmazkodni mindegyik félnek kell!
2022. febr. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
8%
Én ezt akartam eddig, mert egyediséget és önállóságot kerestem a nőkben, de amióta ezt nem találtam meg, csak a keverékét - hol kényelmes, ott önálló, hol nem, ott ELVÁRJA tőlem hogy oldjam meg a dolgait -, inkább csak olyat keresek aki fiatal és teljesen behódol. Akkor lehet valamit alkotni ha egységként működünk. Ha bennem megbízik és átadja a vezetést, én ügyelek arra hogy neki is jó legyen.
2022. febr. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Ha folyamatosan behódolsz, azzal az a baj, hogy a másik is megérzi rajtad, hogy nem örömmel teszed. Pl. nem azért mondasz igent a mozimeghívására, amikor nyilvánvalóan semmi kedved menni, mert szeretnél, hanem azért, mert nem mered visszautasítani az ajánlatot.
2022. febr. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%

Nahát, nem értél rá sosem, és nem becsültek meg? :D

Még ilyet.

2022. febr. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

#4 a megfelelő behódolásnak épp ez a lényege h élménynek éled meg h a partner által vezetve vagy.


#3 tökéletesen egyetértek veled.

2022. febr. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
#6: Ez kutyáknál jól is szokott működni.
2022. febr. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szeretem ha egy nőnek vannak önálló gondolatai, viszont ha arra gondolsz hogy megpróbál papucsot csinálni a férfiból, azt ki nem állhatom.
2022. febr. 26. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor melléd olyan férfi kell, aki szintén a kapcsolatot helyezi az első helyre. Eddig nem ilyenek voltak, de hidd el, van ilyen. Csinálhatsz úgy, mint ha más lennél, de végig megmarad az igényed erre. Attól pedig nem leszel boldog, ráadásul előbb-utóbb a másik fél is becsapva érzi magát. Ha felveszel egy szerepet csak azért, hogy legyen melletted valaki akkor minden lépésed előtt gondolkodnod kell. Míg ha magadat adhatod, az természetesen jön.
2022. febr. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#6 BDSM kapcsolatokban így van, de ott is kell figyelni arra, hogy olyat várjon el a szubtól a dom, ami valóban élvezetes számára.
2022. febr. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!