Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem megcsal a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem megcsal a barátom?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt és bar eleg hullamvasut kapcsolat attol szeretjuk egymast

Sose kellett aggodnom amiatt hogy esetleg megcsalni, nem adott okot aggodalomra sem

De egy ket hete folyamatosan az az erzes van bennem hogy valami nem okes

Megkerdeztem tole es elmondta hogy nincsen semmi es erzeteti velem hogy szeret, sokat vagyunk egyutt es alapjaraton nem vagyok feltekenykedos se hisztis sose volt meg emiatt nezetelteresunk de most egyszeruen barmit tesz nem szunik ez az erzes

Ti ilyenkor hallgatnatok a megerzeseitekre vagy inkabb engedjem el a dolgot?

Mindig bejonnek a megerzeseim viszont most meg okom sincs aggodalomra megis itt van nagyon erosen es mar nem bir nyugodni hagyni egyszeruen

Az agyamba folyton azt hallom ahogy kozli velem hogy megcsalt



2022. febr. 26. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Női megérzés, kicsit figyelj jobban.
2022. febr. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Érzés..az nem bizonyiték semmire
2022. febr. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
83%

Az érzés valóban nem bizonyíték semmire, ugyanakkor azt gondolom hogy ezek a megérzések nem véletlenül vannak. Nem véletlenül működik úgy az ember mint élőlény hogy sok dolgot megérez. Kimondatlan dolgokban is tudunk tartalmat találni.


Mindegy hogy ez megcsalásra vonatkozik-e, vagy éppen egy ember nonverbális jeleire. Vagy másra.


Szerintem figyelj oda kicsit jobban, ne kérdezd meg mert úgyse vallja be. Figyeld a jeleket, ha adódik szitu próbald kiugrasztani a nyulat a bokorból etc. De ne kezdj egy vele rögtön kiabálni, mert semmi se biztos.


De én figyelnék erre.

2022. febr. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!