Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet kezdeni egy igénytel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni egy igénytelen ferfival?

Figyelt kérdés

Nem zuhanyzik le naponta ,sem 2 naponta.Megmossa a csapnal honaljat,es lent .De ez egyaltalan nem olyan,mintha valaki normlisan lezuhanyozna 2-3perc alatt. Soksuor erzem a szagat.Fogatmosni csak hetkoznap amikor munkaba jar.Hetvegen feltunt hogy nem mossa meg,lusta ra.

Kb 15kgot hizott miota egyutt vagyunk. Es minden a hasara ment ugy fest mint egy 6-7honapos varandos.

A haja extran korpas vagy gonbas igy folyton hullik belole a korpa.Lusta venni ra normlis kencet.

Egyszeruen megudnorotam tole. De mar o se nagyon kezdemenyezi a a szexet,heti 1 van kb.

En ekozben naponta furdok,szortelenitek mindennap!! Fogmosas nalam alap,hiszen brutalisan draga a fogorvos,napi 2 minimum van. Otthon is a ruhaim nem szakadt,bena ezerves bolyhos cuccok,hanem kicsit szexibb de kenyelmes otthoni voselet.

Nem hiztam semmit,sot mar jarok ilyen-olyan kezelesekre amivel az arcom is szebb mint kapcsolat eeken.

Szoval azt akarom mondani en az en reszem beleadom.

O meg csak akkor tisztalkodik ha ki kell menni a hazbol.Miattam semmit nem tesz en meg nyilvan nem kezdemenyezek es nem is kivanom sot inkabb undorodok ha kozel jon.

Mit kezdjek vele ugyh ne bantsam meg??

Amugyis azt mondta mar hogy elottem lehet iylen ugyis szeretem.


2022. febr. 27. 09:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Szakítottad, szagoljad.
2022. febr. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Az az utolsó mondat nem kellett volna, addig még hihető is volt. De ilyet senki nem mond ki, még akkor sem, ha így gondolja. Persze most rengetegen jönnek majd, akik biztatni fognak, hogy hagyd el, minek foglalkozol ilyennel, stb.
2022. febr. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

2,ja ezzel suorakozok hogy kitalaljak kamut

Pedig o ilyen.Kimondja ,miert ne modnana ki??ha o igy gpndolja,hogy barmilyen lehet hisz “szeretem”.Ezt mar amugy sok minden masra is mondta,bufoges,szellentes,csunya beszed mindemre is,hogy szeretem ugyh ezt en elnezem neki.

2022. febr. 27. 09:53
 4/11 A kérdező kommentje:

1,koszi a tanacsot!!

Szerinted igy mutatkozott be? Nyilvan nem ilyen a kezdetektol..

2022. febr. 27. 09:53
 5/11 anonim ***** válasza:
24%

Étrendet kell váltani a fogyás az elso.

Csak rizst egyen hallal meg ilyeneket.

Amig nem fogy le addig nem lesz fitt es az miatt megerőltetés neki a tisztálkodás. Gonďolom a szex is.

2022. febr. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%

Sokan nem zuhanyoznak naponta, nem is egészséges. Jómagam is 2-3naponta tusolok, illetve ha megizzadok. Egyébként csak a hajlatokat tartom tisztán. Dezodort csak munkába indulás előtt használok, nem tartom egészségesnek.

Az elhízás a sovány testalkatúaknál bizony pókhas,toka formájában jelenik meg. Ez 30 éves kortól fokozódik, nem nagyon lehet mit tenni ellene a koplaláson kívül.

A többivel van igazán gond a férjednél. Nem csoda, ha viszolyogsz tőle. Meg kellene beszélni vele, hogy legyen valamivel igényesebb magával szemben.

2022. febr. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem is kamu a kérdés.
2022. febr. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%

Nem így ismerted meg, de ez nem egy nap alatt történik, valami már rég félrement.

Az sem emésztehtő meg könnyen, hogy miért fekszel le hetente egy olyan emberrel, akitől joggal undorodsz. Mi visz rá erre?

Azt meg végképp nem értem, hogy hogyan gondoltál megnevelni és igényességre szoktatni valakit, akinek nincs erre saját késztetése? Nem gyerek, te pedig nem az anyja vagy.

Szerintem mindig is ilyen volt, csak az elcsábítasod idejére mást mutatott (azaz pontosan tudja, hogy ez nem elfogadható, csak lesz@rja, hogy mit szólsz hozzá).

Erre pdig az a kérdés, hogy mit kezdj vele úgy, hogy ne bántsd meg?

Szerintem semmit, szokj hozzá.

(1-es voltam.)

2022. febr. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
Nyilván nem illik hozzád, nyilván dobni kéne, a többi csak rinya.
2022. febr. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Elhagyni lehet, ha nem változtat.
2022. febr. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!