Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igénytelen nő lennék attól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igénytelen nő lennék attól hogy együtt vagyok egy igénytelen férfival?

Figyelt kérdés
Én igényes csinos nő vagyok adok magamra. Viszont együtt vagyok egy férfival akit nagyon negszerettem sajnos ő nem tisztálkodik neki az nem fontos. Ismerősök barátok nem ertik miért vagyok vele és hogy emiatt én is igénytelen lennék.
2016. jún. 30. 06:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy bírod szagolni?
2016. jún. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha megfelel neked egy koszos, büdi társ, akkor nem lehetsz valami igényes.


21N

2016. jún. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen az vagy, hiaba nem akaros elhinni az elozo kerdesed ota sem. A tarsad teged reprezental, ha neked megfelel egy budos pasas aki meg a fogat sem kepes megmosni akkor az a te szinted, ami hat finoman szolva is undorito. Igenyes ember meg csak hozza se er ilyenekhez. Es nem te nem szereted a pasit, csak fosol hogy nincs masik mert mar eloadtad a hattyuhalalat is korabban hogy de sehol nincs mar normalis es vegre ez a buzbomba legalabb nem iszik meg nem ver meg tarsai. Nevetseges :"D.
2016. jún. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Fuj nekem hanyingerem lenne egy ilyen allott honaljszagtol a nyari melegben...undorito.

Ketlem hogy tisztelne teged ha ilyen szinten nem zavarja hogy elotted igy jelenjen meg.

2016. jún. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha annyira sem jár a kedvedben, hogy tisztán bújjon hozzád, akkor nem szeret, csak használ.

Innentől mindenképp megalázó benne maradni a kapcsolatban.


Ha TE nem tiszteled annyira saját magad, hogy elutasítsd azt, aki büdösen akar megdugni, mástól se várd, hogy tiszteljen. EZÉRT vert és alázott téged eddig az összes pasid.


Ez azért ilyen, mert megteheti. Tudja hogy elnézed, mert nem mersz szakítani. Ha az ágyadba xarna, azt is elnézed, mert nem ver.

Nem, de ő másképp aláz meg téged. Pl. a mosatlan farkát kínálja oda. Tán még élvezi is hogy undorodsz.


Amíg tűrsz, addig ne panaszkodj!

2016. jún. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen az vagy. Lehetsz bármilyen tip-top ha egy ilyennel képes vagy együtt lenni pont olyan igénytelen vagy mint ő. Sőt szerintem nem vagy tisztában fogalmakkal. Ha igényes vagy, vagy az lettél volna, akkor soha nem jössz össze egy ilyen pasival. Gyanítom hogy te sem voltál soha és nem is leszel igényes.
2016. jún. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Legyen akkor már ronda de illatos!
2016. jún. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha téged nem zavar az, hogy más nő punciszagától bűzölgő farkával dug téged, és te még ezt se vagy hajlandó észrevenni...
2016. jún. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Dobd bele a kádba és szoktasd rá a fürdésre meg a fogmosásra,mint a gyerekeket szokták.Hátha belenő a tisztálkodásba.
2016. jún. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Téged nem zavar, hogy büdös, ápolatlan? Ha nem, akkor igen, igénytelen vagy, mert nincs rá igényed hogy egy tiszta társ legyen melletted.

Próbáld meg rászoktatni a tisztálkodásra, basszus ez alapvető dolog!!!

2016. jún. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!