Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromnak van igaza?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztünk. A lakás nincs berendezve. Nincsenek szekrények, öreg garnitúra, régi konyha.

Páromnak a cégében gonok voltak. Összes anyagi gondból én húztam ki.

Otthon nekem ilyen lakásba 2x mosni sincs kedvem, vagy egy szép pokrócot párnát kirakni, mert minek. Nincs is hova elrakni.

Konyha? Legyen kedvem fözni ha penészes a széle.

Wc. Szépen kimostam, illatosító stb. Erre dugulás van. Jön fwl a víz ha lehúzom, egy kosz mindog moshatnàm napi 10x is akár.

Fürdö? Egy szekrény nincsen ott a kozmetikai dolgaimra.


Párom a fejemhez vágta, hogy bordel van otthon. Hát van. Azon gondolkodtam folyton, hogy a cégbe ment az összes pénz, és hogy élek.


2022. febr. 28. 10:07
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Régen kézzel mostam fel. Már moppal sincs kedvem itt. Az öreg koszos garnitúra körül. Ill. Konyhában a koszos székek körül amire ha ránézek hànyok.


Ágynemü. Vannak szép ágynemüim. Dobozban. Mèg elraknom sincs hova. Ott koszosodik. Kimosom szép illatosra, és koszosodik vagy kint, vagy dobozban.


És én vagyok a bordelos.

2022. febr. 28. 10:09
 2/13 anonim ***** válasza:
40%

Lehet az oroszok és ledobják az atomot, aztán (vagy előtte) menekülnötök kell minél messzebbre.


Béküljetek ki.

2022. febr. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
44%

Te is csak a kényelmest akarod.... Nem hogy örülnél annak amid van, mert másoknak még ennyi sincs.


Mi a nulláról kezdtük annak idején a párommal és szép lassan fejlődtünk felfelé. Soha nem voltam elégedetlen, meg kell becsülni azt ami van.

2022. febr. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez olyan problémának tűnik, amit mindketten empátiával és türelemmel kell kezelnetek a másik irányába..
2022. febr. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nekifogtam takarítani, rendet rakni amennyire lehetséges
2022. febr. 28. 10:15
 6/13 anonim ***** válasza:
27%
Mit sír a szád? Te kezdtél csóró pasival.
2022. febr. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

#3! Mit okoskodsz????

A penesz es az eldugult wc nem a kenyelemrol szol, hanem az alapveto higieniarol!

A korulmenyeket elnezve, a Kerdezoek nem allnak ugy anyagilag, hogy egy lepukkant sz@rt felujitsanak!

En sem szivesen teszem ki a porcelan evokeszletet, ha a korulmenyek nem engedik.

2022. febr. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
De minek költöztél oda? Minek raksz pénzt más üzletébe? legalább van benne tulajdonjogod vagy csak kihasznált?
2022. febr. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Van róla papirunk, hogy mindent vissza kell fizetnie természetesen. Hivatalosan.
2022. febr. 28. 10:40
 10/13 anonim ***** válasza:
Takaritson o.
2022. febr. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!