Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromnak igaza van?

Figyelt kérdés
Párommal a megkérdezésem nélkül dönti el a családi programokat,mivel ő elvált ezért nekem az ő családja idegen.Már az is rosszul esik hogy meg sem kérdez jó lesz-e akkor menni,nem-e pont arra a napra esik a találkozó amikor egyszerre lennénk szabadnaposak. Az még ettől is jobban bánt hogy elvárja menjek én is vele,holott rendkívül rosszul érzem magam rokonai körében mert nekem ők idegenek.A saját családommal nem szoktam ennyi időt tölteni,mindenki éli a maga életét.Szerintetek páromnak meg kellene érteni hogy én nem akarok menni ilyen találkozókra,vagy nekem kellene őt megérteni és menni még akkor is ha annyira nem akarok hogy szinte fáj.
2020. jún. 26. 12:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
13%
Vele vagy? Igen. Akkor igaza van, mert úgyis eltűrsz mindent. Ha nem tetszik, egyszerűen ne menj azokra a programokra. Felnőtt ember vagy. Elvileg...
2020. jún. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki idegen először.A párod is az volt gondolom mikor ismerkedtetek:)A családja meg valahol vele jár.Ha ennyire máshogy álltok a családi kapcsolattartások terén,nyilván másban sem passzoltok egymáshoz.Gondolom nem tart fegyvert a fejedhez ,hogy vele menj.Ha úgy érzed ez terhes és nem akarod akkor egyszerűen csak otthon maradsz és annyi.
2020. jún. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
63%

Az a minimum, ha társak vagytok, hogy döntés előtt megbeszéli veled. Én biztosan nem mennék, ha nem érzem jól magam, menjen egyedül. Csak ezzel az a gond, hogy ha sűrűn megy, a kevés közös programtól veszi el az időt.

Egyértelmű, hogy nem vagy számára elég fontos.

2020. jún. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbáltad ezt már vele megbeszélni? Kompromisszumra hajlandó? Szerintem ha a nagyobb eseményekre, ünnepekre elkíséred, akkor ez neki is jól fog esni és így megismerheted őket, de akkor minden egyéb kisebb, jelentéktelenebb összejövetelnél nyugodtan maradj otthon. Évi pár alkalmat simán kibírsz, nem? Erre nem nyitott?
2020. jún. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is alapnak kéne lennie, hogy megkérdez a dologról és megbeszéli veled, de miért zárkózol el ennyire a dologtól? Nekem az nem igazán kifogás, hogy a párod rokonai számodra idegenek, eleinte nyilván mindenkivel így van, aztán egy komoly kapcsolatban azért megismerkedünk a másik családjával. Számomra ez természetes, de mivel írod, hogy a saját családoddal se nagyon találkozol, számodra talán nem. Beszéljétek meg, mennyire tudjátok közelíteni az álláspontotojakat, ki milyen kompromisszumra hajlandó.
2020. jún. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
52%
Neked van igazad, csak ezt megfelelően kommunikálni kéne az irányába is...(?)
2020. jún. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Sajnos nem beszéli meg velem,csak szól hogy ekkor és ekkor oda megyünk.És így van ahogy páran írták a közös időnkből vesz el emiatt.

Nekem kicsi a családom,soha nem is volt nálunk találkozás csak a szűk családdal.Én nem bírom az ilyesmit,számomra már három ember is sok.

Most örökké vitatkozzam ezen párommal mert nem érti meg? Persze hogy

mondtam már neki sokszor is.

2020. jún. 26. 13:20
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Mondkettötöknek igaza van!!! De akkor nem vagytok "párok", hanem egy ilyen meg egy másik olyan. Ha párok akartok lenni akkor tessék ezen dolgozni! Mindkettötöknek! Ha nem megy akkor meg váljatok szét és keressetek magatokhoz illöt! (Ne gyere azzal, hogy de nagyon szereted! Mert ha igy lenne akkor nem ide irogatnál panaszosdan hanem a kapcsolatotokat igyekeznél épiteni.)
2020. jún. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Igazad van 8-as.Én higgyétek el próbáltam dolgozni ezen.Hiába a hátam közepére nem kívánom az ilyen találkozókat,mivel páromnak fontos én is ugyanezt javasoltam hogy kössünk valamilyen kompromisszumot.Valahogy elmegyek vele de akkor legyen kevesebb ideig legalább mert nekem rossz.

Azt mondja nem illik eljönni hamarabb.Nem tudunk kompromisszumot,mindig összeveszünk.Meg nem is érti miért nem tudom jól érezni magam ilyen helyzetben.

2020. jún. 26. 13:39
 10/22 anonim ***** válasza:
58%
A kommenteid alapján teljesen világos, hogy a párod szarik rád, szarik az érzéseidre és minimálisan sem tisztel téged. Biztos, hogy ilyen kapcsolatban akarsz élni? Nem hiszem el, hogy ez csak ebben az egyetlen kérdésben mutatkozik meg..
2020. jún. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!