Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza lenne a páromnak?

Figyelt kérdés

Nagyon zárkózott, introvertált típus vagyok, nehezen barátkozom.

Utoljára valamikor még általánosban volt közelebbi barátnőm.

Most egyetemre járok, de nem nagyon sikerült megbarátkozni másokkal közelebbről, maximum annyi, hogy órákon együtt ültünk, de nem volt senki, akivel sulin kívüli programokat csináltunk volna.

Pár hete egyik órán megismerkedtünk egy lánnyal, ma délután elmentünk teázni is.

Nagyon kedves, aranyos, közvetlen lány.


A párom eljött értem, hogy menjünk haza együtt (akkor végzett munkában), és így találkoztak.


Mondta, hogy szimpatikus lány, örül, hogy végre nem vagyok egyedül, de valahogy véletlenül kibökte, hogy "Csak azt nem értem, miért akarna pont veled barátkozni"


Ez úgy ütött, hogy őszinte legyek.

Egyrészt igaza van, miért akarna bárki is pont velem barátkozni, nem vagyok valami izgalmas, pláne annyira nem, hogy egyből teázni meg programokat akarjon velem valaki.


Viszont a páromnak azért nem kéne ilyet mondani, nem?

Elvégre 6 éve velem van, holott nem kényszer, és fogalma sincs, miért keresné bárki is a társaságom...


lány


2019. máj. 21. 23:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem szép dolog ilyet mondani, egyrészt mert nem igaz, mindenkiben van izgalom, mindenkinek egyedi háttérsztorija van. Másrészt, mert nem kéne erősítenie benned a téveszmédet, hogy nem vagy izgalmas. Sok sikert és hosszan tartó barátságot kívánok!
2019. máj. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%

Fő az őszinteség... szokták mondani.

Ha egyetértesz vele, akkor végülis igaza van.

Persze semmiképp nem vágtam volna ilyen nyersen a párom arcába..

Egyébként kiindulva a páromból, talán pont azért “merte” így mondani, mert már évek óta együtt vagytok. És nem tudom sértődékeny vagy-e, vagy mennyire pereg le rólad a beszólás, de ezek szerint nem annyira, ahogyan azt párod gondolja.

Egyébként ne írd le magad :) én is unalmasnak tartottam magam, de ma már tudom, hogy amit én unalmasnak tartok, azt más lehet nem

N

2019. máj. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
23%
Mi a kerdes, miben lenne igaza? Nem mondta, hogy unalmas vagy, ezt te mondod magadrol.
2019. máj. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint normális ilyet mondani a párunknak. Ma is tanultan újat.
2019. máj. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, hanem manipulatív. Az olyan emberek, mint a párod, addig érzik biztonságban magukat, amíg a megmentő szerepében tetszeleghetnek,akik nagy kegyesen leereszkednek hozzád, vagy amíg nem "fenyegeti" senki kívülről az egyeduralmukat feletted. Mihelyt elérsz egy kis sikert az életben, kezdődnek a passzív-agresszív beszólások, amit kezdetben észre sem veszel. Szerencse, hogy nem tartod normálisnak , hogy ilyet mondott. Kis dolognak tűnhet, de jobban belegondolva egy nagyobb problémát jelez. Volt már korábban is példa arra, hogy megpróbált lehúzni, ha épp sikered volt valamiben?
2019. máj. 22. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 lilla64 ***** válasza:
100%
Elég nagy bunkóság a párodtól,hogy ilyent mond,és elveszi azt a kevés önbizalmadat is.
2019. máj. 22. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért azon gondolkodj el, hogy mennyiben járul hozzá a barátod a nulla önbizalmadhoz.
2019. máj. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
38%

Nem feltétlenül látok bele negatívat, meg az is lehet hogy az a lány annyira más, akár külsőleg, hogy a barátod egyből levette ezt...

Csak h peldaval irjam. En egy átlagos, igenyes, de inkább sportosan-kenyelmesen lazan öltözködő vki vagyok sminket nem hasznalok. Ha vki cicababa tele műdolgokkal meg tűsarkúval "barátkozni" akarna velem azon én is meglepődnek, és nem venném rossz néven a megjegyzést, inkabb elgondolkodnek hogy tenyleg miért pint velem akar programokat mikor annyira távol állunk egymástól

2019. máj. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, mások is így gondolkodnak magukról. Sokan nem tudnak beilleszkedni az egyetemen és vágynak barátokra, nem vagy egyedül. A párod bunkó volt és szerintem közre játszhat abban, hogy nincs önbizalmad.

A poszt alapján semmi gond nincs veled, ne érezd magad unalmasnak vagy kevésnek!

2019. máj. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Néha zavarja az introvertáltságom, de a sikereim (suli vagy azon kívül) nem.


8, Semmi baj a lány külsejével. Nem is értem, ez honnan jött.

Mindketten hétköznapi, normális lányok vagyunk kinézetre, extrák nélkül.

Meg ugye az ember többnyire nem a külsejük alapján választja a barátait...

2019. máj. 22. 08:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!