Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza lehet a páromnak?

Figyelt kérdés

Azt mondta nekem az utóbbi időbe nagyon elnyomtam öt. Nem foglalkoztam vele csak saját magammal csak a saját problémáimmal. Ő el se tudta mondani a bajat mert nem hallgattam meg vagy be is hisztiztem. Nem közeledtem felé. Általában neki kell kezdeményeznie mert én nem megyek oda hozzá magamtól. Ekkor már eléggé el kezdtünk veszekedni bevallom a sertetsegek miatt mivel én úgy éreztem eltavolodtunk pár dolgot nem úgy mondtam neki ahogy kellett volna. Vagyis olyan számon kerosen. Mondtam neki úgy érzem már nem szeret nem úgy érez irántam mert nem úgy törődünk már egymással. Az mondta ez nagyon szíven ütötte. Mondta hogy ezt miér csak úgy mondom mint ha ő tehetne róla. Én komolyan mondom amikrt mondott rólam nem vettem észre azt sem hogy nem úgy törődnek vele úgy éreztem el tulozza. Viszont valamiért akkor ezt éreztem.

Ez így oké hogy ezeket utólag elmondta de akkoe mikor már össze gyűlt benne. Már már ekkor egy ideje elég bunkón beszélt velem. Veshekedtunk. Ekkor ha el mondtam az érzelmeimet nem úgy hallgatta meg egyből magára vette hogy persze ő mindent rosszul csinál mintha meg se hallotta volna. Kicsit gúnyosabban bánt velem ami az előtt nem igazán volt elmondhato. Be szólt hogy én túl sok mindent várok el tőle meg hogy nem fog csak úgy ugrálni mindenki ahogy én elszolom, vagy el kopom magam. Én ezt nagyon magamra vettem aztán kétszer elég durván össze vesztünk ekkor sem figyeltünk egymásra. És elég tiszteletlenül vágta hozzám a bajat meg ugy is adta elő mindenzt ordibalva. És persze nem érdekelte hogy meg bánt vele. Eléggé túlzásba vitte

Úgy voltam vele ennek itt vége nincs értelme. De végül elmondtuk egymásnak a sérelmeinket és mondta hogy tisztában van vele hogy ez a kirohanasa nem volt szép és bevalotta hogy tiszteletlen volt de adjak meg neki egy esélyt. Csak akkor kicsit figyeljek oda rá jobban ne csak magammal törődnek. De az a helyzet hogy nagyon meg maradt bennem ez a viselkedése ezen kattogok egy ideje.

Szerintetek kinek van igaza ebben a helyzetben?


2020. ápr. 3. 06:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet tudni, kinek van igaza, mivel nem mi vagyunk benne ebben a kapcsolatban. Az érzelmeiteket nem tudjuk átvenni, szerencsére.

A vitatkozáshoz is intelligencia kell, pontosan azért, hogy utólag ne bánja meg az ember, miket vágott a másik fejéhez és legyen erő azokat megbocsájtani. Vannak dolgok, amik mélyen sebet ütnek és vagy sok idő kell, mire helyrejönnek, vagy soha nem lesz már minden a régi. Ezt neked kell tudnod.

Egy esélyt még adnék, ha tüske nem múlik, nem érdemes erőltetni. Viszont mélyen elgondolkodnék, hogy én mit csináltam rosszul, hogy tanuljak belőle.

2020. ápr. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ebből a leírásból szerintem nem egyértelmű. De őszintén nekem úgy jött le, hogy ő elmondta, hogy úgy érzi nem törődsz vele egyáltalan, és te sértetten elkezdted őt hibáztatgatni, beszólogatni, és amikor ő visszaszólt akkor azzal találtál okot a szakításra. De persze lehet, hogy rosszul értelmeztem.
2020. ápr. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az exemmel én is sokat vitáztam, veszekedtem, pedig nekem végtelen türelmem volt hozzá, de volt hogy olyan szinten megsértett amit már nem lehetett szó nélkül eltűrni. Egy darabig lehet ezt csinálni, lehet várni, hogy majd elmúlik egyszer. Mi 2-szer is eljátszottuk, hogy szakítottunk aztán ismét összejöttünk, harmadjára már nem...
2020. ápr. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az volt a baj hogy nem ültünk le megbeszelni konkrétan mi a baja mert elvileg nem merte. Mert félt ezt mondta. Pedig mondtam neki ha mondja hogy baja van és nem meri ki adni magából de szeretne mert nyomasztja meg hallgattam volna. Helyette egy nagy veszekedés közepette bunkozva tiszteletlenül ordivalva dühöngve rombolva adta ki magából a sérelmeit.ugy hogy amit én mondram neki nem érdekelte mert meg se hallotta. Az se érdekelte hogy meg bánt vele.
2020. ápr. 3. 07:27
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ebből nem lehet tudni kinek van igaza, valószínüleg mindkettőtök oldaláról.

Azt viszont nem nagyon èrtem, hogy mièrt sèrtődsz meg azon, hogy vègre kimondta ami zavarja veled kapcsolatban. Ok, kiabálva tette stb. Mert már felgyülemlett benne, ès ez lett az eredmènye. De az sem vèletlen, hogy hagyta felgyülemleni,mert korábban úgy èrezte nem tudja veled ezeket megbeszèlni. Èn azt gondolom, hogy rèszedről ez csak rizsa, hogy az zavar hogyan tette, igazából nagyon is az a bajod, hogy bírálni mert tèged. Ezèrt azt javaslom, hogy gondolkodj el a viselkedèsedről, nèzz kicsit magadba, gondold át mennyire van alapja az elhangzottaknak. Aztán ülhetnek le átbeszèlni, higgadtan, nyugodtan.

2020. ápr. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lényegében nem az zavar hogy el mondta. Hanem azt hogy hogyan. És hogy előtte hogy viselkedett velem. Gúnyos volt es egy kis szavamra is ugrani tudott. Aztán szépen veszekedésnél meg jobban eldurvult minden. Nem hiszem hogy csapkolodas és duhonges nélkül nem lehet közölni dolgokat. Kétszer vesztünk össze ennyire durván amíg kimondram ezt a szakítást.mind kétszer tiszteletlen volt. Az elsőnél azt hittem megbeszéltük de még mindig volt benne sérelem mivel ismet azon kapta fel a vizet hogy csak magammal törődik. Azt hogy ő min megy keresztül nem figyelem mostanában. De tulajdonképpen ő sem figyelte hogy ezekkel a megszolalasaival és gunyolodasaval nekem is rosszat tesz. De nyilván ezt nem vette akkor figyelembe. Csak aztán mikor végre nehezen meghallgattuk egymást elmondtuk mi a baj mi esik rosszul miért viselkedünk így.
2020. ápr. 3. 11:28
 7/8 anonim ***** válasza:

"Azt hogy ő min megy keresztül nem figyelem mostanában. De tulajdonképpen ő sem figyelte hogy ezekkel a megszolalasaival és gunyolodasaval nekem is rosszat tesz."


Felteszem az volt a cèl, hogy èszre vedd magad, de hiába. Azèrt jött vègül így ki belőle a dolog.

Nem mondom, hogy ez így megfelelő volt, de most azon behisztizni, ès felvenni az áldozat szerepét, hogy ezeket most így közölte veled, total semmi èrtelme.

Ès azt gondolom, hogy nagyrèszt neki lehet igaza, mert most is csak magaddal foglalkozol. Fejedre olvasta a problèmákat, aztán csak az a rèsze èrdekel, hogy tèged ezzel hogy megbántott...

Kicsit szedd már össze magad...

2020. ápr. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"félt"...... Azt mondtad, mikor szóba hozta, hogy lexarod, még te hisztiztél és magyarázták, hogy mi nem jó. Egy idő után az asztalra lett csapva, hogy vedd már észre magad és ugyan legyél már partner.

Ha untyumpuntyumra hisztiztél volna újra, az vitt volna valahová? Meghallgattad volna? Nem. Az arcodba borította, amit csinálsz, hogy végre feltűnjön és lehetőségetek legyen pro aktívan megoldani.

2020. ápr. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!