Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha nem lépne a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha nem lépne a párod ezekért a dolgokért?

Figyelt kérdés

Ha lehetséges akkor mindig alszok és nem érdekel ha mondjuk 2 3 napja ott a lábas a gázon, ( de ha felkeltem se teszem el napokig )


Azzal se nagyon törődők h vlmit otthon megcsináljak és mondjuk ezért kicsit előbb keljek ha úgy tudnám megoldani h kész legyen..


Minden csak be van rakva a szekrénybe össze vissza ( pl ruhák közé az inhalátor doboz)



Elfogadnátok ezeket a példákat érvként hogy ezért nem kérte meg még a kezeteket a párotok?


2022. febr. 28. 17:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
én ezeket arra is elfogadnám érvként, hogy miért dob ki azonnal
2022. febr. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Ezek csak kifogások

Ha szeretne nem lenne kérdés, h megkér-e. Így csak elvan veled, mert kényelmes és/vagy nincs más.

2022. febr. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Hülyeség. Azért nem kér meg, mert nem biztos a kapcsolatban és próbálja nyitva hagyni azokat a bizonyos ajtókat. A többi csak duma.
2022. febr. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

Annyira egyértelmű, hogy te vagy a pasi...

Miért, ha nem kéred meg büntiből, akkor elpakol? Változott valami jó irányba?

Mondd azt, hogy eszedbe sincs bárkit elvenni, ne is álmodozzon. Jó így neki, vagy szakít? De semmire se vezet, ha hazudozol. Ő sose lesz melletted boldog, de még csak elégedett se. Majd szépen megcsúnyul meg rakódik le a bánatháj... veled meg hisztizni fog, szex helyett. Szerintem te se erre vágysz.

2022. febr. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, hiszen az együttélésben sem zavarja annyira, hogy véget vessen neki, akkor ez kifogás gyártás. Nem áll szándékában semmikor elvenni.
2022. febr. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Van ott egy beteg kérdező aki folyton ezen van kiborulva hogy a csaja semmit nem csinál meg. Multtkor hagyta a kifutott tejet a tűzhelyre száradni.


Vannak olyanok akik erre alapoznak.


Exem is hasonloan volt mániákus beleszolt abba is hova teszek le egy poharat es dirigált kritizált folyton a háztartasban meg miután pl elmosogattam kényszeresen törölgette le a letörölt pultrol az ottmaradt 2 csepp vizet..


Mikor kidobtam meg oda tehetettem le egy poharat nála ahova csak akarok csak béküljünk ki🤣

2022. febr. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
*van itt
2022. febr. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

de miért is kérné meg a kezedet?

háziasszonynak csapnivaló vagy, az Ezredest meg karikagyűrű nélkül is fényesre cuppantod

nem látok hibát

2022. febr. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
98%

Feleségnek normál esetben senkinek nem cseled kell.

Egyesek el vannak tévedve az életem része, feleség fogalmával.


Ha takarito kell vegyen fel azt.

2022. febr. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, hogy szerintem mi a normális?

Mikor két ember megbeszéli, hogy mindketten házasságban, esetleg gyerekben gondolkodnak, és azt komolyan is veszik. Mondjuk nem kell összecuccolni mindenkivel azért, mert úgy kevesebb a rezsi. Csak azzal, akivel el is tudják képzelni, hogy egyszer összeházasodnak. Erre főpróba az együttélés. Egymást igazán csak így lehet megismerni. Nem tetszik az, amit kapsz? Szakíts! Nem szakítasz? Jó így 5 vagy 10 évig? Akkor meg vegye is el! Főleg, ha gyereket akarnak. Egyik se lesz fiatalabb.

Abban mi a normális, ha húzzák egymás idejét? Annyira rövid az élet!

2022. febr. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!