Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kezelik normálisnak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezelik normálisnak, ha egy férfi más nőkre is vágyik kapcsolat közben? Fordítva meg totál nem elfogadható a dolog?

Figyelt kérdés

2022. márc. 2. 06:02
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Ki kezeli normálisnak? Legfeljebb a poliamorok, de ők is csak úgy, ha nyílt lapokkal játszanak a felek.
2022. márc. 2. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Bárki. Annyira egyértelműnek veszik az emberek, sok kérdést láttam már ezzel kapcsolatban(itt is), de a választ a miértre sose kaptam még meg.

Max annyit szűrtem le belőle, hogy ne csodálkozzunk egy hosszabb kapcsolatban, hogy a férfiaknak másra is lesz igényük.

2022. márc. 2. 06:34
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden ertelmes felnott ember felfogja, hogy egy egeszseges ember vagyhat masra. Ez nemtol fuggetlen. Amit elitelnek, az a megcsalas.
2022. márc. 2. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

Nézz szét szexualitás kategóriában is. Egyből rájössz, hogy mennyire nagy tévedés az egyoldalúság.

Társkeresőn, poliamor csoportokban, és swingerklubban ugyanúgy megfordulnak nők is.

Mi megéljük a szexualitásunkat és nem rakjuk saját magunkat r.banc kategóriába. Minden azon múlik, hogy te annak érzed magad, vagy felvállalod a szükségleteidet. Mások véleménye nem értem miért számít, ha a magánéletedről van szó.

2022. márc. 2. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Noren1989 ***** válasza:
87%

Nem kezeljük normàlisnak.


-a legtöbb férfi-

2022. márc. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Rovid kapcsolatban is ez megy. Mégis a párjukkal szexelnek
2022. márc. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%

Vagy mindenki normálisnak kezel mindent. 🤷‍♀️


*1. felvonás a bi, 21/22 éves egyetemista lányok kapcsolataiból*

2022. márc. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kezelik normálisan.


" sok kérdést láttam már ezzel kapcsolatban(itt is),"

Te írtad ki tegnap.

2022. márc. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Rohadjon meg és kukába vele :):D
2022. márc. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Menjel Sigmund Freudhoz es kiabalj vele, hogy gerinctelen gazember.
nov. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!