Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek elfohadható egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elfohadható egy kapcsolatban, ha az egyik félnek soha sem jut eszébe a másikat megköszönteni? Arra hivatkozva hogy nem gudja megjegyezni, hogy mikor van. Milyen esetben elfogadható és milyen komolyságú kapcsolatnál?

Figyelt kérdés
2021. dec. 16. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Férfiak általában nem túl erősek dátumokban. Én időben el szoktam kezdeni célozgatni, hogy aztán ne kelljen megsértődjek. Működik.
2021. dec. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Ez nem lehet kifogás, hogy rossz a memóriája. Digitális korban élünk, mindenki zsebében ott az okostelefon. Csak be kell állítani egy évenként ismétlődő emlékeztetőt az adott dátummal, és soha nem felejti el többé. Ha valaki erre nem képes, akkor nem sokat jelenthetsz a számára.
2021. dec. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a másik fél se köszöntse fel őt soha.
2021. dec. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az elfelejtés rossz kifogás, van naptár, stb. Még a "butatelefonokon" (értsd: nyomógombos, nem okostelefon) is lehet írni emlékeztetőt a naptárba.

Amúgy van hogy elfogadható, mi se nagyon köszöntjük fel egymást, mert megbeszéltük hogy nem fontos nekünk.

2021. dec. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%

Ha jól gondolom, a férfi aki nem tudja megjegyezni. :)

Én elfogadom. Kapok kellő figyelmet, szeretet, materiális dolgokat egész évben, amiből érzem a törődést.

2021. dec. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%
Én maximum az első szülinapomat fogadom el, ha elfelejtette, amit együtt töltöttünk. Nekem az ünnepek fontosak, mindig mondom a másiknak, nemcsak várom a sültgalambot. A 21. században érünk, millió alkalmazás van, ahol rögzítheti, hetekre előre emlékeztetőt is írhat, stb.
2021. dec. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!