Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szánalmas vagyok?

Figyelt kérdés

Alig van szex köztünk 2 év után és sokszor úgy kérem hogy legalább 5 percet szánjon már rám ha ő neki a segge is ki van nyalva (együtt élünk, mindent a keze ügyébe, szájába rakok...).

Nekem rettnetesen fontos a szex kapcsolatba is meg magában maga az orgazmus is nem olyan mint amikor az ember magának csinálja.

Állandóan arra hivatkozik hogy fáradt a munka miatt. Én is fáradt vagyok basszus de annyira sose vagyok fáradt hogy ne legyek a párommal... Nem azért vagyunk társak az életbe??

Felfogom adni megfogom csalni aztán meg én leszek a legnagyobb k... A világon. Pedig annyiszor kértem szépen, csúnyán, tettem érte mindenféle rucival segedeszkozzel, új pózok minden minden és semmi változás.

Heti 1x azt legyek vele boldog nekem napi 1 vagy minden másnap lenne úgy érzem elég.

Régen oké volt a szexuális etvagyunk de mára ő abszolút nem kíván és a fáradságra hivatkozik.

Sokszor sírva fekszem le és úgy indul másnap a napom azzal a gondolattal hogy nem kellek a páromnak :(


2022. márc. 2. 06:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha ezt mind is mondtad neki, de nem lesz változás, akkor el kell döntened hogy meddig akarsz vele lenni.
2022. márc. 2. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
91%

Ne csodálkozz már ezen, ha a cselédje vagy. Inkább dobd ki.


Nem értem a nőket esküszöm, miért jó az neked, ha egy férfi szolgája vagy? Nem veszed észre, hogy a kényelem miatt van veled, mert kiszolgálod?? Közben meg tuti másokat kúrogat.

2022. márc. 2. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt, az elmondottak alapján te nem a párja, hanem a csicskája vagy.

Másrészt, mi lenne, ha megcsalás helyett inkább ott hagynád a francba, és keresnél valakit, aki becsül is valamire?

2022. márc. 2. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 nemaRendőrség ***** válasza:
21%

Nem értem miért az mindenkinek itt az első reakciója mindenre hogy csald meg, dobd ki.


Nem tudom beszéltetek-e erről, ha nem akkor ne azzal kezd, hogy lebaszod, mert akkor csak teljesítési gondjai lesznek.

Keress okokat, hogy mi lehet a baja.


Amikre tudok tippelni:

Naphiány, adj neki D vitamint, vidd el infra szaunába és 3 perc szoliba.

Télen én is sokkal fáradtabb vagyok, ez másnapra visszahozza az energiaszintemet.


Mit dolgozik? Miért ennyire fáradt benne?

Nekem 2 állásom is van, hogy mindent megadjak a feleségemnek, de van hogy így is lebasz, mert nem fele-fele a házimunka. Ha nem kell annyi pénz, akkor mond neki, érezze, hogy visszább vehet.

Esetleg te dolgozz többet a plusz pénzért.

Nem konkrétan munkahelyre gondolok, mi pl néha bútort újítunk fel.

Asszony megtalálja olcsón vagy ingyen, megtervezi. Én felújítom a szerkezetét, ő pedig a designt. Aztán eladjuk 10-20x áron

Ellenben együtt tudjuk csinálni, a szomszédok legnagyobb örömére otthon

2022. márc. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Fele - fele házimunka? :D egy tányért nem mosogatott meg el. Max a szemetet dobja ki azt is ha 2x szóltam már érte.

Tényleg a cseledje vagyok a reggeli kavejat megcsinálom, mindennap főzök, mosok rá és visszafelé semmi nem jár.

De engem így is tanítottak régi módisan úgymond hogy a férj és társam az első még a kajánál is aztán jövök csak én. Magyarul mindenbe kiszolgálom amibe tudom.

Lehet én csesztem el ehhez szokott hozzá de így lettem tanitva.

Édesanyám is mindig így tett apámmal, 32 éve vannak együtt szeretetben.

2022. márc. 2. 06:57
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen az.
2022. márc. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
87%

Szánalmas vagy. Remélem örülsz a válasznak.

De tényleg a csicskája vagy. Úgyse fogsz változtatni semmin, felesleges volt kiírni a kérdést. Akiket így neveltek azok ilyenek is maradnak.

2022. márc. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Min kéne?
2022. márc. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%
Hogy régen mindenkibe biztam most meg senkibe sem?hogy beszélgessek veled is mint régen ha tudom tégla vagy?min vàltoztassak?
2022. márc. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%

Vagy mit meséljek a szakembernek hogy a földszintim meg a kollegàm összafogtak ellenem..

Nem tartottak pisztolyt a fejemhez de mentettem a gyerekeim?de ők àllitottàk ràm?mert olvastam meg bélàval is ez történt?!

Ne irjak kussoljak aztàn ha annyit bàntotok hogy szégyenembe megölöm magam akkor a csalàdom senki nem tudja miért??!!más nagyobb hibàkat is elkövet csinàlja fűvel fàval mégis jo.. megbotlottam ahogy béla mutatta de ott akkor nem volt màs vàlasztàsom ..és ha bélànak igy nem voltam jo akkor legalàbb ne foglalkozzatok itt velem..ne hitegessetek

2022. márc. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!