Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párotok benne van közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párotok benne van közös programokba a gyereketekkel aki nem az övé ?

Figyelt kérdés
Van egy élettársam akivel hullámzó a kapcsolatunk. Az egyik nagy bánatom, h ő nem akar a gyerekemmel /18 eves/ közös programot. Értem ez alatt egy kiruccanást Pestre vagy egy fürdőzést! Én mint anya igényem lenne erre a gyerekemmel és ő is szívesen jönne is! Kitaláltam azt is h akkor megyek kettesbe a gyerekkel de ez az ötletem se tetszik neki, így meg elmenni h egymero görcsbe legyen a gyomrom h mire jövök majd haza. Nem latok más kiutat mint elhagyni ezt a pasit mert nem szívesen mondanék le a gyermekemmel való közös programokról. Ti mit gondoltok róla? Lehet ezen máshogy változtatni?
2022. márc. 2. 09:39
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

"Nem latok más kiutat mint elhagyni ezt a pasit mert nem szívesen mondanék le a gyermekemmel való közös programokról."


Én sem látok más kiutat.

2022. márc. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem lehet egy-egy közös program szerinte?

De ilyennel, aki ennyire kisajátító és kompromisszumképtelen (ő nem akar közös programot, de te se menj) nem is kérdés, hogy meg kell szakítani minden kapcsolatot.

2022. márc. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem fogad el a gyerekkel együtt, nem akar vele jóban lenni, jó kapcsolatot ápolni, akkor bizony választás elé állít, és én biztos a saját gyerekem mellett állnék ki. Milyen érzés lehet neki, és neked is, hogy választás elé állít a párod? Ez csak a palinak jó, ő meg rendkívül önző, és nem is tudom, valóban szeret-e téged, ha ennyire nem képes elfogadni, hogy van egy múltad, és egy gyereked. Nem játszik ő hosszú távra.

Válás után több hosszabb kapcsolatom volt, bele se kezdtem volna, ha nem látom, hogy meg van-e köztük a szimpátia. Egy családként működtünk. Azóta már házas vagyok, és meg nem mondnák rólunk, hogy nem közös gyerekünk a lányom. Lesz még olyan férfi, aki neked is jó lesz, és a gyerekkel is jól kijön majd. :) Én megvárnám azt a férfit.

2022. márc. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Neki van gyereke? Tudja milyen fontos egy ilyen program? Vagy tudja, hogy neked ez milyen sokat jelent?

Amennyiben szépen elmagyaráztad neki ezt és nem tartja tiszteletben, egyértelműen repülnie kell.

2022. márc. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagy NEM. Még gondolkodsz? Ha annyira nem is szereted, akkor szakíts, egyértelmű.
2022. márc. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Mi is családként funkcionálunk. A férjem sajátjaként szereti a fiamat, menyemet, az unokáimat. Előfordult már nem egyszer, hogy tőlem független programot csináltak kettesben (meccs, pecázás)

Nem is tudnám elképzelni a közös életünket másképp.

2022. márc. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
95%
Az elmúlt időszakban legalább 3 kérdést írtál ki erről. Lepni kéne, nem?
2022. márc. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy nem tetszik neki, hogy a saját gyerekeddel közös programot szervezel? Oké, neki nem kötelező benne részt vennie, de ami téged és a gyereked illeti, abba semmi beleszólása nincs, mivel ennyire kivonja magát a vele való kapcsolatból nem is lehetne semmilyen formában.

Ilyen felállásban nyilván nem a pasihoz ragaszkodnék inkább, hanem a gyerekemhez.

2022. márc. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a férfi nem hosszútávra tervez Veled, legalábbis ha így lenne, akkor evidensnek kellene lennie, hogy valamennyire nyit a fiad felé is.
2022. márc. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elképzelhetetlen az ilyen elzárkózás, hacsak nem történt köztük súlyos konfliktus, amiért a gyereked okolható.

Élettársad, tehát együtt éltek. Te laksz nála, vagy ő lakik nálad? ... de hol él, élt eddig a most 18 éves gyereked?

Hogy zajlik nálatok egy karácsony, egy születésnap, vagy csak egy hétvégi étkezés?

2022. márc. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!