Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az alábbi szituációban kinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbi szituációban kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Adott egy baráti társaság (vegyes nemű, de nagy női fölény) ahová az egyik srác (legyen a neve B.) behozza az új barátnőjét (ő legyen V.). Minden rendben megy, mindenkinek szimpi V., amíg nem szóba kerül a megcsalás mint téma. A baráti társaság egyik lány tagja (nevezzük E-nek) elkezd incselkedni, hogy ő milyen könnyen lecsavarná B. fejét, ha más nem egy éjszakára és ehhez V. mit szólna? Eleinte csak a kínos röhögés ment, hogy “Jajj E., ne is mondj ilyeneket, te nem olyan lány vagy aki ilyet csinál” stb. aztán B. közölte E-vel hogy ne gondolja, hogy sikerülne nála bármit elérnie. Erre E. B. combjára teszi a kezét, és V-nek kb. mintha elgurult volna a gyógyszere, teljes fapofával közölte, hogy-és most idézem-“Nyúlj csak hozzá mégegyszer és k**vára megöllek.” Olyan nyugodtan és komolyan mondta, hogy teljesen megfagyott a levegő, majd néhány másodperc múlva elkezdett nevetni, hogy “Csak vicceltem, csak vicceltem… de komolyan állítsd le magad.” Ez után minden rendben folyt, de amikor E-vel együtt kimentünk a mosdóba elkezdte szapulni V-t, hogy mennyire pszichopata és nem örül, hogy vele kell lógnunk. Én elmondtam neki a véleményem, miszerint amit Ő (tehát E) csinált az nagyon átment minden határon, egy fél ismeretlen csajszival ez a fajta “hülyéskedés” még nagyon nem oké, de igazán még egy régi ismeretségnél sem. Teljesen felháborodott, hogy nem neki adtam igazat. Nektek mi a véleményetek a helyzetről?25-30-as korosztály vagyunk, de a legtöbbünk elég gyerek még fejben. Kicsit lehet kusza lett, gyorsan írtam, de azért remélem érthető.
2022. márc. 2. 18:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
25-30-as korosztály?? Azt hittem, tinik vagytok....
2022. márc. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ilyen max. 15-17 évesek közt fordul elő, felnőtt embereknél nem. De már egy 17 éves is érettebb lassan, mint ti.
2022. márc. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Nekem V százszor szimpibb, mint E, E egy idióta figyelemhiányos kis 𝜋csa, akivel jól fel kéne mosni a padlót.
2022. márc. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Uh ez a 25-30? 👀 E-t érdemes lenne felboritani egy kanapé támlájára és addig picsázni amig nem világit pirosan
2022. márc. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Én ezt a nyomorékságot egyszerűen nem bírom végigolvasni 🥴 Nagyon gyatrán sikerült történet, rettenetesen idióta stílus. Még a tini kategóriában is szánalmas lenne.
2022. márc. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én azon gondolkodnék, hogy jutottam oda, hogy ilyen alakok a barátaim. De kinek mi...
2022. márc. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
14%
Nők egymás közt.. aztán nem értik miért kerüljük a "maradjunk barátok" dolgot.
2022. márc. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
E örüljön, hogy nem lett szájon törölve.
2022. márc. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%

Parádés ez a V.!:D

Rohadt jól kezelte le. Én tényleg beszóltam volna neki, hogy ez mi a f***, és ennyire tartson már tiszteletbe másokat.

Óriási a csaj.

E. meg egy pcsa, teszi veszi magát, aztán nem tetszik neki, h a barátnő nem maradt csöndben. Visszanyalt a fagyi. Ö akarta megszégyeníteni V.-t, de az már nem tetszett neki, hogy V.- nem tűrte némán.

Amúgy E. olyan csajak tűnik, aki akkor kelleti magát, amikor van kihívás. Nem szimpi.

2022. márc. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"25-30-as korosztály vagyunk, de a legtöbbünk elég gyerek még fejben"


Ez alapján a történet alapján tényleg.

2022. márc. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!