Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy újabb képzelt szituáció...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy újabb képzelt szituáció tőlem: a részegnek - ha ő életed párja -, vajon mindig igaza van?

Figyelt kérdés

Képzeld bele magad az alábbi helyzetbe! Ha nő vagy, a nő helyébe, ha férfi vagy, akkor a férfi helyébe!


Összeismerkedik egy nő és egy férfi. Lángra lobban a szikra, hatalmas, mesébe illő szerelem, összejönnek, s évek óta együtt vannak. Minden megvan a kapcsolatukban, ami egy kapcsolathoz kell, szerelem, törődés, szeretet, megértés, tolerancia, alkalmazkodás, közös jövő, életcélok, tervek, blablabla... Lényeg tehát: a nő soha nem iszik, ám egyszer mégis előfordul, hogy felönt úgy rendesen a garatra, és ekkor valami különös dolog történik, szinte horrorfilmbe illő jelenet zajlik le a férfi előtt. A nő csontrészegen teljesen kifordul önmagából, rátámad a párjára, vérben forognak a szemei, üvöltözik, mint egy vadállat, halálba kívánja a férfit, s mindenféle nyálas, férfiatlan, homokos, selejt, buzі, hulladéknak lehordja őt. A férfi teljesen összeomlik lelkileg ezt a rendellenes ámokfutást látva, amit a nő alig negyed óra alatt alkotott. A nő lenyugszik a pamlagra, a férfi elvonul zokogva a saját szobájába. Másnap délelőtt felébred a nő, a férfi egész éjszaka nem aludt, teljesen szét van csúszva. A nő megkérdezi, hogy mi történt. A férfi szóró szóra elmeséli az éjszaka történteket a nőnek, a nő semmire sem emlékszik, és teljesen ledöbben azon, hogy részegen ilyen durván viselkedett a férfival. Mindketten szeretik egymást - elvileg.


Kérdésem, ha nő vagy:

Mire gondolnál? Hogyan tudnád kezelni ezt a kényes helyzetet? Mennyire döbbennél le azon, amit mesél rólad a saját párod? Mit tennél? Szereted a párodat,


Kérdésem, ha férfi vagy:

Elgondolkodnál-e azon, hogy részegen felszínre törtek-e a párodból az elfojtott indulatok? Mennyire zavarna ez téged össze? (Hiszen általában a részegek őszintébbek.) Elgondolkodnál-e azon, hogy megszakítasz a pároddal minden kapcsolatot? Szakítanál-e vele? Segítenél-e rajta? (Orvos, pszichológus stb.) Motoszkálnának-e a fejedben a párod elégedetlen szavai, amiket részegen a fejedhez vágott?


2014. dec. 1. 15:36
 1/3 A kérdező kommentje:

-Szereted a párodat*


"Kérdésem, ha nő vagy" bekezdéshez nem tudom, minek írtam, nem kell oda.

2014. dec. 1. 15:39
 2/3 anonim ***** válasza:
Én eleve nem vonultam volna el zokogva, hanem kapott volna egy jó nagy pofont. Félreértés ne essék, soha nem ütöttem meg nőt, de nem tűrném, hogy valaki ilyen becsületsértő módon beszéljen velem akkor sem, ha alkohol hatása alatt áll.
2014. dec. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem kell rögtön orvoshoz küldeni valakit, aki életében egyszer részegen kiborul és nem szalonképesen kikel magából.

Nyilván volt valami feszültség, de inkább csak rá így hat az alkohol. Van, aki jóságosra issza magát, van, aki mérgesre.

Egyetlen ilyen eset miatt nem szakítanék a párommal, bár biztos tartana egy ideig, hogy túl lépjek rajta.

Máskor óvatosabban igyon, ha így hat rá, vigyázzon az alkohollal.


Ha én lennék a nő? Velem is történt már olyan, hogy nem vettem észre, túl lőttem a célon, nem nagyon emlékeztem rá, mi történt azelőtt való este, de ahogy mesélték én csak röhögtem, aztán bőgtem, aztán seggreestem, de nem bántottam senkit. :D Ezután már inkább fokozott óvatossággal iszogattam.

Eléggé megdöbbennék, ha ilyet tennék és nagyon sajnálnám, ha tényleg szeretném a másikat és semmi okom nem lett volna ilyet mondani.

2014. dec. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!