Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne érezzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne érezzem magam kevesebbnek a páromnál?

Figyelt kérdés
Mindig minden párommal összemértem magam, hogy eddig ki mennyi mindent ért el az életben, mindenkinél kevesebbnek éreztem magam. Elvégeztem az orvosi egyetemet, de már a 3. év végén tudtam, hogy soha nem akarok orvosként dolgozni, csak nem akartam félbehagyni, ha már eddig eljutottam, a végzés óta teljesen más területen dolgozom. Zavar, hogy van a nevem előtt 2 betű, amire nem érzem méltónak magam, van egy olyan érzésem, hogy mindenki sokkal többet vár tőlem emiatt el, és nem tudom hozni a kívánt szintet, mondok valami butaságot, ami azután hetekig közszájon fog forogni. Jelenlegi párom testnevelő tanár és személyi edző, elképesztően felnézek rá amiatt, amit eddig elért, saját magammal kapcsolatban ugyanakkor úgy érzem, hogy sosem voltak igazán nagy sikereim, kudarcok annál inkább értek.
2022. márc. 4. 12:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%
Nehéz az élet...
2022. márc. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Talán, ha megpróbálnál kilépni az önsajnálat árnyékából és megpróbálnál olyan dologgal foglalkozni, amiben ki tudsz teljesedni, akkor nem kellene folyton méregetned magad másokhoz.
2022. márc. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincs onbizalmad és nincs onismereted. A rossz hir,hogy ezt senki nem fogja neked megadn, magadnak kell elerned.
2022. márc. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
milyen elvárásaid voltak a párod felé?
2022. márc. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Csak a legfontosabbakat írom le. Legyen sikeres a munkájában, őszintén szeresse csinálni. Legyen csupaszív ember, aki mindenkivel kedves és segítőkész. Érett gondolkodású legyen, legyenek közös céljaink rövid- és hosszú távon egyaránt. Legyen megfelelő egzisztenciája, tudjon bánni a pénzzel.
2022. márc. 4. 12:25
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
és ezek megvannak?
2022. márc. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Igen, olyan férfival eleve nem jönnék össze, akiben a leírtak nincsenek meg.
2022. márc. 4. 12:28
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Szereted a párod? Szereted a munkád? Senki nem vár tőled semmit. Örülj annak, amit elértél, és csak előre tovább. Butaságot mindenki mond, nem kell attól félni.
2022. márc. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
oké, tehát megkaptad amit kértél, erre kiirsz egy kérdést h ehhez te kevés vagy. most akk mi is van?
2022. márc. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Oh, szóval te elvégezted az orvosit, és tesi tanárra vagy féltékeny? :D

Keress fel szakembert.

2022. márc. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!