Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoljak erről a viselked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoljak erről a viselkedesről?

Figyelt kérdés

Napok óta figyelem párom és a máshoz fűződő kommunikációját.

Valami sokszor komor, kimért, alig beszél. Kiegyensúlyozott, normális kapcsolatunk van, sose veszekszunk, szex is szuper.

Viszont. Észrevettem ha telefonon beszél haverjaval, munkatarsaval akárkivel jókedvű, felszabadult, állandóan nevét, viccelodik.

Egesz más....

Mi lehet ennek az oka?

A jobbik arcat mutatja nekik?

Megunt engem? Unalmas vagyok neki?


Vagy ez 2 év után egy teljesen természetes dolog. Együtt lakunk már. Hétköznap 5-6 órákat vagyunk együtt, hétvégén egesz nap szinte.


2022. márc. 5. 21:38
 1/7 A kérdező kommentje:
Második bekezdés első szava VELEM. Csak kijavitott.
2022. márc. 5. 21:39
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudod csoportok új ember, valaki bedob 1 témát és még a netes beszélgetés is teljesen más.

Én például alig beszélek, de valahogy belső békével ülök full kussba bárki mellett, ha meg feldob valamit vagy eszembe jut olyan akkor elmondom.

2022. márc. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Viszont jobb válaszért azt is leírhatod, hogy te hogy cselekedsz.
2022. márc. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha keveset beszel veled, akkor nyilván nem veszekedtek.

Lehet, hogy megunt. Vagy egyszerűen nem vagy olyan jó beszélgető partner, mint a barátai.

2022. márc. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Én eljutottam arra a pontra, hogy haveroknak is akkor válaszolok ha kérdeznek.
2022. márc. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az embereknek általában van néhány "arcuk", nagyon sokaknál megfigyelhető, hogy másképp beszélnek a haverokkal, másképp a családdal, másképp a párjukkal.

Az egyik lehetséges ok, hogy ez passzol leginkább az alaptermészetéhez, ahogy veled beszél. A haveri vagy munkaügyi telefonálások nem igényelnek sok időt, ilyenkor könnyű átmenetileg kimászni a komfortzónából. De ha már lakótársak lennének, sokszor kimért lenne velük.

A másik (kellemetlenebb) lehetséges ok, hogy másokkal szívesen beszél és viccelődik, veled pedig nem, de azért elég kényelmes neki ez a kapcsolat veled beszélgetés nélkül is.

2022. márc. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6. Persze, ha úgy beszélnél a főnökkel, mint besörözve a haverokkal, akkor lenne baj.

Vagy ha épp úgy beszélnéd meg a nemi életed a nagyfőnökkel mint a pároddal lehet nem díjazná mind, bár biztos van amelyiket érdekelné, belegondolva nagybátyám azért hagyta ott a munkahelyét mert túl sokat kellett inni a főnökökkel xd, de azért nem ez a jellemző.

2022. márc. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!