Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazugnak nevez ennyi miatt?

Figyelt kérdés

Nem először csinalja a párom,hogy valami apróság miatt ezt mondja,hogy mit hazudok, egy hazug vagyok. Tegnap ezen össze is vesztünk durván,mert nagyon rosszul esett ez a kijelentése.

Magyarázott nekem egy szabályt amit en máshogy értettem,mint ahogy azt o szerette volna elmagyarazni.Kesobb mikor előjött a dolog,mondtam hogy de te igy mondtad nekem (marmitn ahogy en felfogtam) erre ram formedt,hogy ne hazudjak,mit hazudok o nem is ezt mondta. Annyira nyomatekosan indulatosan mondja ezt a hazugot,hogy rögtön el fogott a rosszullét. Ebből vita is lett ,hogy en egy hazug vagyok,mert o nem úgy magyarázta.

Normális ez azert,mert az o magyarazatat nem fogtam fel elsőre??

Masoknal is jellemző ez a viselkedés?

Nem tudom mit kezdjek ezzel,nem is kert bocsanatot emiatt..


2022. márc. 6. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

"rögtön el fogott a rosszullét"

Ennek vége. Már az első alkalomtól, amikor így beszélt veled.

2022. márc. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%

Vagy szakítasz, vagy mosolyogva tűröd.

Szerintem tűrj! Becsüld meg a pasid, mert még falun is nehéz még egy ekkora parasztot találni.

2022. márc. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
25%
Ebből annyi derült ki hogy talán hazudtál, talán nem, de azt nem osztottad meg, hogy mi a probléma, a másik szekrénybe volt a pohár, vagy meló helyet megcsaltad nem mindegy, a kérdésből nem derül ki a probléma súlya.
2022. márc. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!