Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet olyan, hogy túl sok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet olyan, hogy túl sok a pároddal együtt eltöltött idő?

Figyelt kérdés
Mondjuk hogy munkaidőben nem látjátok egymást és ezen kívül van néha külön program, ami ok. De ha elutaznátok valahova, ahol 2 hétig reggel-délben-este együtt vagytok, nem lenne sok? Nem hiányozna az én-idő? Tekinthetem intő jelnek, ha a párommal nem szívesen töltenék el huzamosabban több napot, mert félnék, hogy nem tudnék önmagam lenni és az introvertált programjainak is élni?
2022. márc. 6. 18:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Egyénfüggő, hogy ki mikor sokall be. Egy szeretett embertől is be lehet. Mondjuk az én ingerküszöböm relatíve az átlagnál alacsonyabb.
2022. márc. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Volt hogy 2 hónapig 0-24-ben együtt tudtunk lenni, nekem akkor sem volt sok.
2022. márc. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
Amikor mindketten covidosak voltunk és null huszonnégy két hétig együtt voltunk, akkor soknak éreztem. Kell a külön töltött idő, amúgy is introk vagyunk, kicsit kikeszitett, hogy nagyon egyikünknek sem volt me-timeja.
2022. márc. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%

Dehogynem. Sőt szerintem ez a normális. Teljesen mindegy egyébként hogy a párodról vagy másokról van szó, az embernek néha szüksége van arra hogy csak magával foglalkozzon, még akkr is ha valaki extrovertált típus. Én pl kifejezetten az vagyok, tehát legjobban az tölt fel ha mások társaságában vagyok, szeretem és igénylem a társaságot, gyakran ugyanakkor még így is kell olyan hogy csak magam legyek. Teljesen normális.


Szeretjük a szeretteinket de néha mindenkiből sok tud lenni, vagy fordítva, néha kell hogy csak önmagunk legyen. Ez emberi dolog.

2022. márc. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
52%
2. vagyok, Én is introvertált vagyok, konkrétan 3 ember nálam már necces beszélgetésre, de ha csajom van a mellett ugyanúgy tudom élni az igényeimet.
2022. márc. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
mi covid óta 0-24ben együtt vagyunk (előtte is kb 90%-ban), még nem sokalltunk be. nem ülünk egymás nyakán, a lakásban is csinálja mindenki a dolgát
2022. márc. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%

3-as vagyok. Én is tudom tenni a dolgomat, vagyis tudnám, de ha itt van velem valaki, akkor evidens, hogy vele és nem a saját igenyeimmel foglalkozom.

Viszont csak a másikkal foglalkozni 0-24 elég kimerítő, így kell külön töltött idő is. A párkapcsolat és az együtt éles nem akadályoz semmiben, amit csinálni szeretnék.

2022. márc. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
46%
de miért kéne 0-24ben a másikkal foglalkozni? csecsemő, akit el kell látni, szórakoztatni kell? a te igényeid miért is nem fontosaK? miért kell mártírkodni? senki nem várja el normális esetben, hogy a másik körül pörögj fejen 0-24ben. mondjuk ha ilyen szinten nem képes valaki határokat húzni, akkor nem csodálom, hogy egymás agyára mentek. mi már előtte is éveket együtt éltünk, akkor is mindenki tudta tenni a saját dolgait, nem kellett háttérbe szorítani a saját igényeinket, covid alatt 2 szobás lakásban is mindenkinek megvolt a privát szférája, és ezerszer intimebb volt akkor a kapcsolatuk, mint előtte, és most sincs semmi baj. a titok: nem kell a saját igényeidet a háttérbe szorítani.
2022. márc. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
de természetesen azzal sincs semmi gond, ha valaki több időt igényel egyedül (én is igénylem alapvetően az emberektől, de a páromtól mondjuk épp nem), engem csak ez a mártír szöveg készít ki
2022. márc. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
49%

Vannak olyan emberek akik sosem tudnának valakivel együtt élni, mert ilyen a személyiségük. Ha te úgy érzed, hogy egy nyaralás alkalmával nem tudsz a pároddal 2 hétig együtt lenni, akkor azt nem kell erőltetni. Mert vagy nem vagytok egymáshoz valók (csak nem valljátok be magatoknak), vagy a te introvertáltabb vagy mint a barátnőd, több énidőre van szükséged, de ezt nem mered vele megbeszélni (gondolom félsz hogy megsértődik).

Azon érdemes lenne elgondolkodnod, hogy miért nem tudnád elviselni őt pl. 2 hétig? Próbáltad az igényeidet megbeszélni vele? Ő mit csinál amikor neki van énidőre szüksége? Azért fontos egy kapcsolatban a kommunikáció, hogy ezeket meg lehessen egymással beszélni. De amíg ezek a dolgok nincsenek tisztázva, addig nem javasolnék tartósabb együttlétet/összeköltözést.

2022. márc. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!