Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet olyan, hogy túl sok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet olyan, hogy túl sok a pároddal együtt eltöltött idő?

Figyelt kérdés
Mondjuk hogy munkaidőben nem látjátok egymást és ezen kívül van néha külön program, ami ok. De ha elutaznátok valahova, ahol 2 hétig reggel-délben-este együtt vagytok, nem lenne sok? Nem hiányozna az én-idő? Tekinthetem intő jelnek, ha a párommal nem szívesen töltenék el huzamosabban több napot, mert félnék, hogy nem tudnék önmagam lenni és az introvertált programjainak is élni?
2022. márc. 6. 18:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nekem evidens,hogy ha valaki nálam van, akkor jó vendéglátó módjára vele foglalkozom és nem is érzem jól magam ha ott van velem, de szrok a fejére. Most ezen mit kell itt izelni?

Mindenki másmilyen, nekem szükségem van néha a teljes egyedulletre, neki is, ebből soha nem volt probléma, mondjuk másból sem.

2022. márc. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Természetesen ő sem várja el, hogy végig vele foglalkozzak, de ilyenkor akkor sem esik jól pl olvasni vagy ilyesmi, mert úgy vagyok vele, ha már itt van velem, akkor vele töltöm az időt.

Nem martirkodtam egyáltalán, nem panaszból írtam. Egyébként elég keserű ember lehetsz, ha ennyiből akarod megállapítani, hogy milyen a kapcsolatom.

2022. márc. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Semmi keserűség nincs bennem, főleg mint ahogy mondtam, évek óta együtt élek a párommal, mire legyek keserű? Nem én érzem azt, hogy 1.körül kell ugrálnom őt, 2.hogy,, vendégként" hivatkozok rá, 3.hogy túl soknak érzem 😀 le kéne már arról szokni, hogy ha valaki negatív véleményt fogalmaz meg az biztos irigy vagy keserű. Mi olyat mondtál, amire irigynek kéne lenni? 😂
2022. márc. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem mondtam, hogy irigy vagy. Nem kell körül ugrálnom és nem is várja el, egyszerűen ha valaki nálam van, szeretek vele foglalkozni. Nem tudom, miért haladja meg ez annyira a szellemi kompetenciad, hogy felfogd. Kettőnk közül te teszel megjegyzést a kapcsolatunkra, amihez egyébként semmi jogod nincs, mivel sem engem, sem a páromat nem ismered. Nem fogok neked magyarázkodni.
2022. márc. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!