Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyóssal nem egyenrangú a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyóssal nem egyenrangú a párunk? Hogyan szakítsak vele?

Figyelt kérdés

Párommal 7 éve vagyunk együtt. Ezidáig nem költöztem vele össze, nem volt eljegyzés sem, házasság meg végképp nem. Nem azért mert nem szeretem, hanem mert annyira viharos ez a kapcsolat hogy bizonytalan alapokra nem szeretnék gyermeket szülni. Sokszor veszekszünk.


Az elején nagy volt a szerelem, viszont én azt vettem észre hogy ez totál ellaposodott. Nem tudunk beszélgetni, és erről nagy mértékben tehet szerintem ő is nem csak én. Nagyon anyásnak tartom, talán túlságosan is ragaszkodó. Kb mindent elecsetel neki ami köztünk történik és ez idegesít... nem vagyunk már gyerekek hogy összeszidjon mindennek neki mert nem úgy van az adott dolog ahogy neki tetszik. Sokszor inkább azt érzem az anyját kéne elvegye, nem pedig engem... kerülget a gondolat hogy szakítok, de fogalmam sincs hogy zárjam le. Egyik kezemmel tartanám, mert szeretem, de az eszem már rég kitette volna... és az a baj nem azt érzem hogy mi lenne velem nélküle, hanem hogyan értessem meg vele hagyjon békén.


Tegnap volt nő nap. Ne értsetek félre, nekem nem kell virág meg a többi csicsa.

Egyszerűen az zavart, hogy az anyjának vette a márkás parfümöt, a hatalmas csokrot, meg a rahedli csokoládét... persze ezt korábban megvette már mielőtt figyelmeztettem volna el ne felejtse az anyját felköszönteni.. tehát eszébe volt a Nőnap... ott mutogatta mit vett.. milyen fasza, és tényleg.. nem sajnálom, de annyi nem volt benne hogy nekem legalább 2 szót kinyögjön és annyit mondott Boldog Nőnapot!


Este magunk között említettem neki hogy nem kellett volna nekem is mondania valamit? Erre teszi a hülyét:" miért azt a pároknak is szokták?" Miért, anyák napja van? Visszakérdeztem...persze neki állt puffogni, hogy milyen utálatos vagyok mert megkérdeztem ezt.. és mi az hogy miután elküldött a fenébe nem volt kedvem szeretkezni?

Mert ezen bezzeg beduzzogott, azt nem felejti el. Az a baj az ilyenek nem egyszeri esetek.. születésnapjaim, névnapjaim...

Tavaly, elfelejtette a születésnapom... meg sem említettem hogy volt.. de aznap este bekerültem egy egézségügyi problémával a kórházba.. az éjjel megműtöttek... annyi nem volt benne felhívjon megkérdezze hogy érzem magam, nem hogy eszébe jusson milyen nap volt.. mikor pár nap után megemlítettem akkor az volt hogy már nem érzi azt amit kellene stbstb. Én nekem meg annyi eszem volt akkor nem zavartam el a fenébe... esküdözik imád, meg nem úgy gondolta.. de én a sok apró f*szság után nem szeretném folytatni. Hogyan szakítanátok vele hogy tényleg megértse hagyjon békén? Nem szeretnék még 5 évet rááldozni... egyszerűen nem lehet vele semmit megbeszélni,mert ha elmondom a problémám az a válasz:"hát nekem is van épp elég gondom veled..." meg mindig rákontrázik.. mennyivel fáradtabb, mennyivel nehezebb.. ez esélytelen.. én már látom.

25 N


Hogyan tudnám békés úton lezárni ezt?


2022. márc. 9. 08:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia Jenő. Én nagyon szeretlek téged, de egész egyszerűen nem tudom tovább elviselni azt, ahogyan viselkedsz velem. Szedjem össze a cuccod vagy menni fog egyedül is?


Ez a pali már rég nem szeret téged, csak (ki)használ. Ne legyél a lábtörlője, nem ezt érdemled.

30N

2022. márc. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
De ha kölcsönös a negatív érzés, akkor miből gondolod, hogy nem hagyna békén? Semmi nem köt össze. Megmondod, hogy Pista, jó volt, szép volt, de sajnos nem látom a közös jövőt, kérlek ne keress, ennek itt a vége.
2022. márc. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vártam meg, hogy ennyire szar legyen a kapcsolatom az exemmel, bőven elég volt az is, hogy 5 év után még mindig nem állt készen az összeköltözésre.


Már eddig is túl sokat tűrtél, ez az ember maximálisan kihasznál téged és nem szeret. Ha szeretne, nem így viselkedne veled. Nem rossz érzést akarok benned kelteni, de nekem tegnap úgy jött haza a párom 6 év után, hogy engem akar a legboldogabb nőnek látni a világon, mert én vagyok számára a legfontosabb. Étterembe vitt és csodaszép virágot kaptam, pedig tudja, hogy nem várom el, sőt, mindig mondom neki az ilyen "ünnepek" előtt, hogy ne készüljön semmivel. Persze nem csak ilyenkor mutatja ki, hogy szeret, hanem a hétköznapokban is.


Ezt csak azért írtam le, mert 7 évvel ezelőtt szinte ugyanabban a cipőben voltam, mint te. Boldogtalan voltam és állandóan arról ábrándoztam, hogy majd jobb lesz. De fel kellett ébrednem és rájönni, hogy amíg azzal az emberrel vagyok, sosem lesz jobb. Nehéz volt a szakítás, de óriási megkönnyebbülés is egyben.


Ha már eldöntötted, hogy vége van, ne érdekeljen, hogy szépen vagy csúnyán záródik, csak arra koncentrálj, hogy lezárd. (Mellesleg amiket írtál róla, meglepne, ha intelligensen tudná kezelni.)

2022. márc. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

"mikor pár nap után megemlítettem akkor az volt hogy már nem érzi azt amit kellene"

Tádámmm, ott a válasz, hogy miért nem vesz kutyába se. És egyébként te is ugyanígy érzel.


Nem látom a jelét annak a leírásban, hogy miután szakítasz vele, ne hagyna téged békén. Feleslegesen gondolkodsz. Csak szakíts és kész. Lehet, hogy akkor melegében elmondja párszor hogy dehát szeret meg ilyenek, de ez csak szokás és megszokás... Attól még valószínű, hogy egy hét múlva már eszébe se fogsz jutni.

2022. márc. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
8%

"nekem nem kell virág meg a többi csicsa"


Mi a kérdés akk?

2022. márc. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Párom! Mindkettőnket a megszokás és az egyedüllettől való félelem köt össze. De én összeszedtem most annyi gerincet, és felelősségérzetet, hogy kimondjam, ennek vége. Nekünk nem megy és nem is fog menni együtt. Adjunk esélyt, hogy megtaláljuk a boldogságot mással, mert így csak tönkremegyünk mindketten (de én biztosan). Szerettelek, talán még most is szeretlek, de ez így sehova nem vezet. Sok sikert a továbbiakban.
2022. márc. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Csak azert kellesz neki, mert az anyjat nem szabad megd.gni. komolyan. Nekem is volt ilyen kapcsolatom. Ez ennyi, nem több, sajnálom.

Nem kell vele semmit megertetni, közölni kell vele, hogy vege, szaladhat anyucikahoz.

Tényleg miért hiszed, hogy nem hagyna békén?

2022. márc. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Úristen. Ezeknél az anyucimalacainál nincsenek rosszabbak
2022. márc. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Otthon leulteted, elmondod, hogy szakítasz, mert eleged van a kapcsolatból és nem vagy boldog. Meghallgatod amit mond, bologatsz, majd elköszöntök és többet nem találkozol vele.
2022. márc. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Fölösleges ezt túl gondolni,7 évig egy ilyen férfival az kemény,és ezt mint férfi mondom,mindegy hogy kell e ajándék vagy sem a páromat akkor is meg lepem valamivel,ajándék ,vacsi együtt,vagy valami apróság.

Komolyan mondom ezek az emberek nem férfiak és kész.

Van hogy amikor föl jövök erre az oldalra olyan dolgokat olvasok hogy a hajam szála is égnek áll,és jó mert ilyenkor látom hogy nem én vagyok az el cseszett😆

2022. márc. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!