Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házasság, új szerelem, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság, új szerelem, mit tegyek? 29N

Figyelt kérdés

10 éve vagyunk együtt a párommal, tavaly össze is házasodtunk. Én voltam a világ legboldogabb embere, minden tökéletes volt, most a közös gyermeket, házat tervezzük..DE úgy 2 hónapja erősen elkezdtem vonzódni a munkatársamhoz, nem csak fizikailag, de érzelmileg is. Rá gondolok reggel mikor felébredek, mikor este lefekszem és van, hogy még vele is álmodom. Egész nap együtt vagyunk és azt hiszem teljesen belezúgtam. Ő néha flörtölget velem, egyáltalán nem nyomulós módon, de van hogy azt hiszem egyáltalán nem érdeklem. Nem történt köztünk semmi és nem is szeretném megcsalni a férjem, mert szeretem, de nem tudom kiverni a munkatársam a fejemből. Munkahelyváltás nem megoldható egyelőre. Nem tudom mit tegyek. Meg van a tökéletes életem, nem szeretném eldobni magamtól, de valahogy nem megy ki a fejemből, hogy VELE milyen lehetne az élet, másrészről még viszonylag a házasságunk elején járunk és inkább most vájanak el útjaink, mint 2 gyerek után. A férjem és én sok dolgoban nagyon különbözőek vagyunk és sok kompromisszumot kötöttünk, legyen szó szabadtéri tevékenységekről vagy éppen házi munkáról, de a munkatársammal annyira egy hullámhosszon mozgunk, ugyanazokat a dolgokat szeretjük és sok mindenben hasonlóan gondolkozunk.

Nem tudom mit tegyek, lassan megbolodulok a bennem fortyogó érzelmektől.



2022. márc. 10. 07:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
10 év után már bármikor esélyes az új szerelem.
2022. márc. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Adj időt magadnak, ne kapkodj.
2022. márc. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%
Tökéletes példa,mindig jön egy jobb.
2022. márc. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
13%

Az efféle szerelem önmagától el szokott múlni. Általában két évnél nem tart tovább, addig kell kibírni. Közben persze nyugodtan megengedheted magadnak az álmodozást, ha jólesik.


A férjed elhagyása két gyerekkel, ráadásul egy olyan férfi miatt, akinek egyáltalán nem biztos, hogy komolyak a szándékai és hogy felvállalna egy kétgyerekes anyukát társnak, óriási eséllyel életed legrosszabb döntése lehetne. Túl nagy a kockázat és túl sokat veszíthetsz. Egyáltalán nem tanácsolom.

2022. márc. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

4


A kérdezőnek még nincs gyereke...

2022. márc. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
4: látom megy a write only mod
2022. márc. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
25%
#5 és #6: Igazatok van, elnéztem a gyerekeket. De ettől a tanácsom még ugyanaz marad.
2022. márc. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
66%

Ha nincs gyerek semmi akkor miért nagy a kockázat ? Ha már a tanácsod ugyanaz.


Én azt mondom hogy vállalja be. Nincs gyerek nincs veszíteni való.

2022. márc. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Butaság azt hinni, hogy egy le tudsz élni úgy egy életet, hogy soha senkit nem fogsz vonzónak találni. Most erről van szó, a romantikus érzéseket pedig te magad táplálod azzal, hogy ábrándozol a munkatársadról. Feleségül mentél valakihez, megfogadtál valamit, amiről a statisztikák alapján már akkor is tudhattad, hogy bizony elköteleződést és munkát igényel majd. Miért gondolod azt, hogy mással nem igényelne sok kompromisszumot egy évek óta tartó kapcsolat? A munkatársad is azért tűnik sokkal jobb opciónak, mert csak a külvilág felé mutatott arcát ismered, a hiányos tudást pedig a képzeleted pótolja. Ha tiszteled és szereted a párod, akkor egy ilyen helyzetet felnőttként kell kezelni és uralni az érzelmeidet. Nyilván ehhez belerakott energia kell, de egy hűségben leélt élet nem olyan dolog, ami elérhető úgy, ha csak átlebegsz az életen, pláne manapság, amikor a korszellem is azt erősíti, hogy a viharos érzelmeknél nincs nagyobb érték egy kapcsolatban. Persze ha nincs meg a kellő elköteleződés, ha nem is emiatt a fickó miatt, de előbb-utóbb lépni fogsz, akkor meg felesleges húznotok egymás idejét.
2022. márc. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
95%
#8: Azért marad ugyanaz a tanácsom, mert az illető férfi egyáltalán nem jelzett komoly ismerkedési szándékot. Csak flörtölget, amit a nők sajnos hajlamosak félreérteni. Ha ilyen szándéka lett volna, már rég jelezte volna, hiszen a kérdezővel egyébként kimondottan jóban van. Ugyan miért rejtené véka alá az efféle szándékát? A férfiak nem szokták az ilyesmit tartósan eltitkolni. Más szóval a kérdező könnyen két szék között a földre ülhet. Az olyan férfi ugyanis, aki egy másik férfi miatti válás után még visszafogadja a feleségét, annyira ritka, mint a fehér holló.
2022. márc. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!