Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeretem, hogyha ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretem, hogyha ennyi vakolat van egy lányon.. Ti férfiak.. mondjátok csak, melyiket preferáljátok jobban?

Figyelt kérdés

Nem sokára lesz az első találkozásunk.. egy belsőleg és külsőleg is lenyűgöző hölggyel fogok találkozni. Viszont rengeteg alapozó és egyéb dolgok vannak az arcán, ami szép hogyha egy festmény lenne.. de emberi lényként elveszíti a természetességét és a lényének az őszinteségét. Mindezek mellett szeretnék közelebb kerülni hozzá, és puszit adni.. de a bőrére, nem pedig a púderre, aminek az íze is kellemetlen..

Mondtam neki, hogy nem számít számomra, hogyha van pár pattanása vagy bőr hibája, élte már ezt túl a világ, egyáltalán nem katasztrófa. Viszont ragaszkodik hozzá, hogy kifesti az arcát, mert nem érzi jól magát smink nélkül (Láttam már nélküle és elképesztő, milyen bájos) .

Annyira rossz belegondolni, hogy a közösségi média, meg a környezete miatt ilyen szép hölgy ennyire önbizalom hiányos legyen e téren, pedig milyen szabad lehetne.

Valószínűleg egy hosszabb folyamat lesz, de ha tudnátok adni tippeket, tanácsokat akkor szívesen fontolóra veszem.


Minden jót kívánok!



2022. márc. 11. 11:27
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
93%
És te honnan tudod ki mit csinál otthon egyedül? Van aki hobbiból sminkel, ez is egyfajta művészet, az önkifejezés egy formája. Csak a férfi egoizmus elhiteti veletek hogy mindent értetek teszünk.
2022. márc. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
94%
Ennyi erővel aki megfésülködik, már másnak akar megfelelni.
2022. márc. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
8%
lányok vannak értünk. Téma lezárva
2022. márc. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
66%
Rendben főnök 🤣
2022. márc. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
92%
De akkor még nem is taliztatok? Csak fényképen láttad smink nélkül?
2022. márc. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 A kérdező kommentje:

Csak fényképen láttam smink nélkül.

Elhiszem, hogy itt a legtöbb nő magát akarja védeni, meg művészet, bla, bla... a napot is ki tudják magyarázni, hogy az nem is fényes.. de sajnos ez egy torz gondolkodás. Amikor olyan szürreális látványt nyújt egy-egy példány, ami nem emberi, azt ne magyarázza már meg nekem hogy természetes. Mert akkor ne csodálkozzon, hogy nem is érnek hozzá. Rinyálni és hisztizni meg felesleges..

2022. márc. 11. 16:33
 37/62 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ne találkozz vele egyáltalán. Nem annak a típusnak tűnik, aki csak egy kis szempillaspirált meg ajakápolot használ, hanem aki ilyen Instagram sminkeket készít, ebben az esetben pedig teljesen kizárt, hogy elhagyja a dolgot.
2022. márc. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
91%

Ember feltettél egy kérdést és arra válaszoltunk, de már ez is hiszti értem.

Ha ennyire nem bírod a látványt akkor hagyd békén a nőt, szerintem jobban jár. Senki nem azt magyarázza, hogy természetes, csak hogy nem miattatok van.

Írom ezt úgy hogy szinte soha nem sminkelek.

Amúgy az érdekes, hogy a szőrős kérdésre nem válaszoltál. Akkor az sem zavar ugye? Hisz az természetes

2022. márc. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
91%
Honnan tudod, hogy smink nélkül volt a képen?
2022. márc. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
94%

Szóval a férfiak túlnyomó többsége nem szereti ha a nők sminkelnek, ennek ellenére egyre több nő sminkeli magát a férfiak miatt? 🤔 Hol a logika? Most akkor szeretitek a sminket vagy nem? És ha ennyire nem szeretitek, akkor mégis miért gondoljátok azt, hogy miattatok sminkeljük magunkat?


Ha a földön az összes férfi eltűnne, én akkor is sminkelném magamat. De mondok jobbat : leszbikus nők is sminkelik magukat, a női börtönökben is sminkelik magukat a nők, és még a kislányok is szeretik elcsenni anyukájuk sminkes készletét, hogy kifesthessék magukat.


Kicsit visszább kéne venni az egóból. Nem forog az egész világ körülöttetek, kedves férfiak.

2022. márc. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!