Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeretem, hogyha ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretem, hogyha ennyi vakolat van egy lányon.. Ti férfiak.. mondjátok csak, melyiket preferáljátok jobban?

Figyelt kérdés

Nem sokára lesz az első találkozásunk.. egy belsőleg és külsőleg is lenyűgöző hölggyel fogok találkozni. Viszont rengeteg alapozó és egyéb dolgok vannak az arcán, ami szép hogyha egy festmény lenne.. de emberi lényként elveszíti a természetességét és a lényének az őszinteségét. Mindezek mellett szeretnék közelebb kerülni hozzá, és puszit adni.. de a bőrére, nem pedig a púderre, aminek az íze is kellemetlen..

Mondtam neki, hogy nem számít számomra, hogyha van pár pattanása vagy bőr hibája, élte már ezt túl a világ, egyáltalán nem katasztrófa. Viszont ragaszkodik hozzá, hogy kifesti az arcát, mert nem érzi jól magát smink nélkül (Láttam már nélküle és elképesztő, milyen bájos) .

Annyira rossz belegondolni, hogy a közösségi média, meg a környezete miatt ilyen szép hölgy ennyire önbizalom hiányos legyen e téren, pedig milyen szabad lehetne.

Valószínűleg egy hosszabb folyamat lesz, de ha tudnátok adni tippeket, tanácsokat akkor szívesen fontolóra veszem.


Minden jót kívánok!



2022. márc. 11. 11:27
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
91%
Nem fog ő többet jelentkezni, csak nem akart cirkuszolni nyilvánosan. Majd egy esetleges ghostingon ne lepődj meg.
2022. márc. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
87%
Miben rossz a bőrének, mesélj csak. Ha már elkezdtél sztorikat kitalálni, találd ki ezt is.
2022. márc. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
90%
Imádom amikor a férfiak okoskodnak a sminkelésről hogy milyen rossz a bőrnek, közben meg arra nem képesek egyes férfiak hogy megmossák az arcukat:DD
2022. márc. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 A kérdező kommentje:

2. Fejezet.

Elmondtam neki hogy ha hozzám költözik, akkor mi lesz a dolga. Természetesen a háztartást ő fogja vezetni munkája után, hiszen erre vannak a nők már évszázadok óta, meg sok más dologra, nincs mese.

Nálam nem olyan lesz, hogy csak a P*n*c-t teszi bele mint a nők 99%-a, hanem meg kell dolgozni mindennap azért hogy étel legyen az asztalon, ennyi jár nekem. Úgy tűnik ezt is megértette, szerintem megtaláltam az igazit minden bizonnyal, drukkoljatok. Minden jót!

2022. márc. 14. 21:15
 55/62 anonim ***** válasza:
87%
Hahaha, haver ha valaki az előző sztorit be is kajálta, itt már tuti elvesztetted.
2022. márc. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
89%

#54 hát kérdező, ne írj, nincs hozzá tehetséged :D

Persze persze, egy ismeretlen becsicskul neked, te meg nekiállsz még keménykedni is hogy mi lesz a dolga ha hozzád költözik. Mindezt az első találkozás előtt :D kemény vagy trollocska. Csak álmodozhatsz becsicskuló nőkről, más nem jut neked. Sose lesz nőd.

2022. márc. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 A kérdező kommentje:
Bárkit megtudok változtatni a jó irányba, főleg hogyha tudja hogy a rossz irányban halad. Csak meg kell értetni vele, utána már rájön és nem ellenkezik
2022. márc. 15. 06:52
 58/62 anonim ***** válasza:
90%
Eddig még valamennyire hihető volt a sztori, most már kicsit sem. Ha egy nőben egy cseppnyi önérzet is lakozik, akkor ha egy ilyen majom az első talin már arról ugat neki, hogy mit változtasson magán, utána meg közli, hogy házicselédként tervezi tartani, úgy bassza ki, mint macskát szarni.
2022. márc. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
74%
jajj remélem nem voltak soha írói ambícióid, de ha mégis, akkor eljött az idő egy közbelépésre: k*rva sz*ar ez a mesemesemátka, amit ide kitaláltál.
2022. márc. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
75%
istenem de szomorú életed lehet, ha ebben leled az örömöd, hogy ilyen baromságokat hányjál ide, mert nőt közelről az életben nem láttál. legalább a kis fantáziavilágodban legyen minden ilyen csudijó, mert szerencsére még ebben a puttó országban is a nők legnagyobb része ennél ezerszer többre becsüli magát (nagyon helyesen)!
2022. márc. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!