Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeretem, hogyha ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretem, hogyha ennyi vakolat van egy lányon.. Ti férfiak.. mondjátok csak, melyiket preferáljátok jobban?

Figyelt kérdés

Nem sokára lesz az első találkozásunk.. egy belsőleg és külsőleg is lenyűgöző hölggyel fogok találkozni. Viszont rengeteg alapozó és egyéb dolgok vannak az arcán, ami szép hogyha egy festmény lenne.. de emberi lényként elveszíti a természetességét és a lényének az őszinteségét. Mindezek mellett szeretnék közelebb kerülni hozzá, és puszit adni.. de a bőrére, nem pedig a púderre, aminek az íze is kellemetlen..

Mondtam neki, hogy nem számít számomra, hogyha van pár pattanása vagy bőr hibája, élte már ezt túl a világ, egyáltalán nem katasztrófa. Viszont ragaszkodik hozzá, hogy kifesti az arcát, mert nem érzi jól magát smink nélkül (Láttam már nélküle és elképesztő, milyen bájos) .

Annyira rossz belegondolni, hogy a közösségi média, meg a környezete miatt ilyen szép hölgy ennyire önbizalom hiányos legyen e téren, pedig milyen szabad lehetne.

Valószínűleg egy hosszabb folyamat lesz, de ha tudnátok adni tippeket, tanácsokat akkor szívesen fontolóra veszem.


Minden jót kívánok!



2022. márc. 11. 11:27
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
94%
Ha neked ennyire fontos hogy ne sminkeljen a nő akkor keress olyat de ne próbáld megváltoztatni ha egyszer így érzi jól magát
2022. márc. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
92%
Miért az ilyenek a leginkább azok, akik verik a tamtamot a természetes kinézeten, de minimum 20 olyan szolgáltatást fel lehet sorolni azokon a nőkön, akiket annak gondolnak, ami nem éppen természetes? :DDD
2022. márc. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
92%

Szopós száj az gondolom legyen, csecs az legyen, sima, nem borostás bőr legyen gondolom. Ez kapásból 3 beavatkozás, ami egyáltalán nem természetes. És akkor még ott a szép fehér fogsor, a szép nőies kéz, szép fiatalos kinézet.


Szépen gyarapodik a hialuronos töltések, lézeres kezelések és más beavatkozások sora... Hajat gondolom fessen az első ősz hajszálnál és biztos csak a babapunci kellően cuki és nőies, akkor is, ha a kilógó kisajkak több nőt érintenek, mint amennyit nem, tehát valószínűleg az is plasztikára szorulna ahhoz, hogy ""fullos"" legyen a legtöbb nő a magadfajták szemében.


Félre ne értse senki, én nem vagyok ezek ellen a dolgok ellen, bennem nem kelt féltékenységi rohamot, ha látok egy nőt, aki megengedhet magának olyan életvitelt, eszközöket és beavatkozásokat, amiktől jobban megfelel magának (nem hiszek abban őszintén, hogy mindenkinek az elv miatt egy olyan testben kellene ragadnia, amin természetes úton nem tud változtatni, de nem is tud megbékélni bizonyos részletekkel).


De akkor vállaljuk már fel azt, hogy finnyás gyerek módjára válogatják egyesek össze azt, hogy a mesterséges dolgok és beavatkozások közül mi fér bele nekik és mi nem, ahelyett, hogy nagy szentként előadnák, hogy ők a természetesség hívei.

2022. márc. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
78%
Én úgy preferálom, ahogy jól érzi magát. Ne akard megváltoztatni.
2022. márc. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 A kérdező kommentje:

Úgy látom nagyrészt azért a többség az én álláspontomat képviseli, a 10% pedig nem tudom mit gondol... semmi szép nincs abban hogyha egy kiló vakolatot magára ken egy nő. Még a kevés az szép lehet, de annyira át esnek a legtöbben a túloldalára, hogy teljesen más arcot varázsol, nem önmagukat adják.

A férfiak meg nem akarnak egy festő vásznat nyalogatni.

2022. márc. 11. 14:30
 26/62 anonim ***** válasza:
93%
Nem igazán érdekel, mit akarnak a pasik.
2022. márc. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem a férfiak egyénileg eldöntik mit szeretnek és mit nem. Én nő vagyok és biszexuális, nem zavart sose “festő vásznat” nyalogatni.


Azt kéne megérteni, hogy a nők nem azért sminkelnek, öltöznek és stb hogy nektek feleljenek meg, hanem hogy maguknak.


A szépség meg mindenki számára eltérő, úgyhogy az hogy neked nem tetszik az egy dolog, de másnak még tetszhet.

2022. márc. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
94%
Te hanyas voltál matekból, ha neked a veled nem egyetértő válaszok száma az összes válaszok 10%-a? Vagy ez a logikátlan férfimatek?
2022. márc. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
91%

Nem kell a vakolathoz sok smink. 2-3 cuccból is lehet okádékul kinézni.


Viszont természetesnek 20 fajta kezelésből is, amit a laikus szemeddel nem veszel észre, hogy parasztvakítás.

2022. márc. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
8%

A lányok nyilvánvalóan a srácok miatt festik ki magukat, akik ezt nem igénylik. Ők a természetességet szeretik.

Ez kamu hogy maguk miatt festik ki magukat a lányok, pl ha egyedül lennének a földön akkor biztosan nem festenék ki magukat, vagy érdekes mod, mikor egész nap otthon vannak, akkor nem festik ki magukat.Bumm megtört

2022. márc. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!