Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeretem, hogyha ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretem, hogyha ennyi vakolat van egy lányon.. Ti férfiak.. mondjátok csak, melyiket preferáljátok jobban?

Figyelt kérdés

Nem sokára lesz az első találkozásunk.. egy belsőleg és külsőleg is lenyűgöző hölggyel fogok találkozni. Viszont rengeteg alapozó és egyéb dolgok vannak az arcán, ami szép hogyha egy festmény lenne.. de emberi lényként elveszíti a természetességét és a lényének az őszinteségét. Mindezek mellett szeretnék közelebb kerülni hozzá, és puszit adni.. de a bőrére, nem pedig a púderre, aminek az íze is kellemetlen..

Mondtam neki, hogy nem számít számomra, hogyha van pár pattanása vagy bőr hibája, élte már ezt túl a világ, egyáltalán nem katasztrófa. Viszont ragaszkodik hozzá, hogy kifesti az arcát, mert nem érzi jól magát smink nélkül (Láttam már nélküle és elképesztő, milyen bájos) .

Annyira rossz belegondolni, hogy a közösségi média, meg a környezete miatt ilyen szép hölgy ennyire önbizalom hiányos legyen e téren, pedig milyen szabad lehetne.

Valószínűleg egy hosszabb folyamat lesz, de ha tudnátok adni tippeket, tanácsokat akkor szívesen fontolóra veszem.


Minden jót kívánok!



2022. márc. 11. 11:27
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
94%
Női vélemény: nem sok fogalma van egy átlag férfinak a sminkről. Mikor mennyi van, vagy hogy van-e egyáltalán. Viszont nem a férfiak kedvéért sminkelünk. Én nem szoktam túltolni, néha ki se festem magam. De senki kedvéért nem hagynám ezt el, mert nekem így tetszik. Szóval olyat érdemes keresni, aki alapból hozzád hasonlóan gondolkozik.
2022. márc. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
7%

Eszméletlen mennyire romlott genetikájú női egyedeket látok manapság. Sminkben teljesen szürreális, mint egy amolyan.. színskála, teljes egészében mű hatással, amihez párosul egy érzelem nélküli arc.. sok smink eredményétől. Aztán smink nélkül meg kb nincsen szemöldöke, meg szempillája a sok kémiai anyag miatt, vagy már alapból ilyenek jönnek a világra. Ki tudja..

Az meg hogy valaki nem tudja elfogadni a természetes szépségét, és telekeni magát mindennel hogy legyen önbizalma, annak nagyon nagy tévedés van a fejében, az internetnet világának köszönhetően. Természetesen tisztelet a kivételnek, már ha van.

UI.: Ne vegyétek magatokra lányok, nyugodjatok le.

Üdvözlettel, köszönettel: Adonisz

2022. márc. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
94%
A lábát, hónalját is hagyja szőrösen, vagy arra nem terjed ki a természetesség imádatod?
2022. márc. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
96%
Semmi gond nincs a sminkkel és egyéb szépészeti dolgokkal, ha ésszel használják. Nekem pl szőke és ritka a szemöldököm, ha nem húzom ki, vagy festem tartósan, olyan, mintha nem lenne. Rengeteget dob az arcomon, ha meg van csinálva. 33 éves vagyok, a hajam 10 éve őszül sajnos, genetika, anyám is korán őszült. Most tényleg olyan hajjal kéne mászkálnom, mint egy öregasszonynak, mert a festés nem természetes? Sokszor fáradt és stresszes vagyok, ami sajnos látszik az arcomon, akkora bűn egy picit javítani rajta? A férjem azért megismer ilyenkor is :D Nyilván az már nem ez a kategória, aki kb transzvesztitát sminkel magából, de ha neki meg úgy jó, abba sincs joga senkinek beleszólni. Ellenben szíved joga keresni olyat, aki nem sminkel, senki sem kötelez rá, hogy adott nővel randizz 🤷‍♀️
2022. márc. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
7%

13-as

Azért egy nőtől elvárható hogy mindenhol legyen full sima, feszes. Szőrős nő nem nő..

2022. márc. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
64%

Arra ne számíts szerintem, hogy megváltozik. Sok nő egyszerűen szeret sminkelni, ugyanolyan flex nekik egy szép smink, mint a férfiaknak egy jó kocsi. Egymást és magukat húzzák ezzel, nem feltétlenül azért teszik, mert baj lenne az önbizalmukkal, hanem mert a smink is hozzáad az imidzshez, ad egy olyan megjelenést, amivel ők komfortosan fejezik ki maguk, csakúgy, mint más a hajával, ruhájával, testékszereivel stb.


Elhiszem, hogy zavar, megbolundulnék benne én is, ha minden nap kellene viselnem, de nem tudsz mit csinálni. Ahogy fordítva sem tudnál rászedni embereket, hogy sminkeljenek (engem biztos nem).

2022. márc. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
20%
Lány vagyok, de igazat adok mindenben. Tényleg annyira túltolják manapság a sminket a lányok, látom a komment szekcióban is van pár hasonló, aki magára vette
2022. márc. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
68%
Jól van, picur.
2022. márc. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
93%

Nem a "hasonló" veszi magára, hanem aki tudja, hogy mindenfajta elnyomás vagy változtatás nem oké.


Számomra valakit lebeszélni a sminkről ugyanolyan rossz, mint rábeszélni akármennyi sminkre.

2022. márc. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
22%
Aki elégedett magával, az smink nélkül is jól érzi magát. Vannak baratnoim, akik gyakran sminkelnek és nagyon ügyesek, de ki mernek menni nélküle az utcára. Tehát ok elégedettek magukkal és csak maguknak csináljak nem azért, hogy az önbizalmukat növeljék. Nekem úgy jön le a szöveg alapján, hogy itt a hölgy bizony elég komolyan önbizalom hiányos.
2022. márc. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!