Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdjek el aggódni? Lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdjek el aggódni? Lehet köze hozzá?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok együtt a párommal, nevezzük Ádámnak.

A mai nap a családjánál voltam, és a desszertet visszautasítottam, mondván feljött rám pár kiló. Erre a húga egy olyat mondott, hogy felesleges, Ádám mellett úgyis kigömbölyödök előbb-utóbb. Rákérdeztem, hogy ezt mégis hogy érti, és elmesélte, hogy eddig mindegyik barátnője meghízott mellette. De elvileg a súlyuk másfél-kétszeresére. Én rendszeresen sportolok, egészségesen eszem, fitt vagyok, viszont amióta vele vagyok, olyan a hasam, mint egy kismamának, pedig semmin nem változtattam. Nagyon megijedtem, hogy valamilyen köze lehet ehhez. Vagy csak túlreagálom, és úgy kezdtem el többet enni, hogy észre se vettem?


2022. márc. 15. 23:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

- nem szamolod a kaloriat, hiana ugyanannyit eszel.

- kor előrehaladtával lelassul az anyagcsere

2022. márc. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

"Másfél, kétszeresére híztak" Na ezt nem kell elhinni, mert ha valaki mondjuk 60 kgról 1-2 év alatt 150re hízik ott nagyon komoly hormongondok vannak, de lehet túl se éli. Meg annyit szerintem enni se lehet.


Amitől hizhatsz az az lehet, hogy másképp főznek mint ahogy megszoktad. Pl te olajjal, ők meg zsírral. Vagy sokkal több a szénhidrátos étel, vagy csak ők fehér liszteset használnak, te meg teljes kiőrlesest vettél még tésztából is.

2022. márc. 16. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
A súlya másfél kétszeresére kétlem,de pár kiló lehet feljött. Az a helyztet,hogy a szerelmespárok híznak. Ugye amikor nincs stressz, finoman főztök akkor hajlamosabb az ember többet enni. Persze lemozogni nem tudja, így az elején picit híztok. Inkább tekintsd ezt pozitívumnak,hogy a csajok boldogok voltak mellette.
2022. márc. 16. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom arra érthették, hogy Ádám szeret enni, kedveli mondjuk a gyorskaját, és a nőit is magával viszi a Mekibe pl.
2022. márc. 16. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 nemaRendőrség ***** válasza:
30%

Párod az úgynevezett Architect típus (nem az intj-re gondolok).

Hanem aki felhízlalja a nőket, mert azt találja vonzónak.


[link]

2022. márc. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
8%

Én inkább vékonyabb nőket részesítem előnyben.

F

2022. márc. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj. Egyél jókat és mozogj eleget.
2022. márc. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!