Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdjek aggódni, ha a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdjek aggódni, ha a pasim megkérdezte: elhagynám-e, ha megcsalna?

Figyelt kérdés
2017. dec. 9. 20:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
17%
Egy nőnek sosincs elég korán elkezdenie aggódni akármin. Legfeljebb majd titokban csal meg, de arról meg úgysem fogsz tudni, ha ésszel csinálja.
2017. dec. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%

Nem vannak igen is szerető hűséges párok akik nem csalják meg egymást. Unalmas már ez a sok kárörvendő kárógó.



f

2017. dec. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
24%

#2

Erre azért nem vennék mégget.

A kapcsolatok nagyobb százalékában történik megcsalás mint amennyiben nem, nemtől függetlenül. Ha beleszámoljuk az átfedést, akkor is a kapcsolatok legfeljebb 20%-ában nem történik megcsalás az első 2-3 évben. Utána ez a szám még kisebb gondolom.

Tehát nem nagyon lehet kimondani, hogy egy kapcsolatban nincs megcsalás mert az emberek tapasztalatai nem ezt tükrözik, másrészt pedig nem láthatsz bele a kapcsolatokba.


A tények viszont azok, hogy kb. egyszerűbb egyéjszakás kalandot összehozni párkapcsolatban élő emberrel mert akiknek nincs azok többnyire mind komoly kapcsolatot akarnak.

2017. dec. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Biztosan én élek csillámpónik között, de én is hiszek a hűséges párkapcsolatban.

De a pasim most megzavart ezzel a kérdéssel teljesen. Azt gondolom, ok nélkül nem kérdez ilyet az ember.

2017. dec. 9. 21:06
 5/19 anonim ***** válasza:
11%

Hinni a mikulásban meg a húsvéti nyusziban is lehet.

Egy dolog az amiben hiszel és még egy dolog az ahogy az életben működnek a dolgok. Az emberek hűséges párkapcsolatokban való hite pedig általában a második pohár alkoholig vagy a külsőre tökéletes ember kezdeményezéséig szokott tartani.

2017. dec. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%

Nem feltétlen kell aggódnod. Aki meg akarja tenni az nem kérdezget ilyet, inkább kussol, kerüli a témát.


Engem is szokott érdekelni, hogy a másik félnek mi az elképzelése egy kapcsolatról, mennyire határozott.

2017. dec. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
74%

értjük, hogy neked rossz tapasztalataid vannak.

engem is csaltak meg, de ettől még nem vagyok ilyen megkereseredett.

bízok magamban és bízok a páromban is. és nem az első 2-3 évünket tapossuk, régebb óta együtt vagyunk.

nem mindenki csalja meg a másikat.

hogy a pasid miért kérdezte, azt nem lehet tudni. akár szimpla kíváncsiság is lehetett.

én is sokszor kikérem a párom véleményét olyan témákban, ami teljesen elméleti.

de az is lehet persze, hogy megakar csalni vagy már megtette.

ennyiből nem derül ki semmi.

2017. dec. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
62%

"pedig nem láthatsz bele a kapcsolatokba. "


Itt van a kutya elásva.. Te sem látsz bele mások kapcsolatába, teljesen felesleges kamu statisztikákat gyártani és általánosítani.

2017. dec. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
61%
Nem feltétlenül kell aggódnod. Mi is beszéltünk ilyesmiről párommal, de csak mert érdekelt, hogy állunk a kérdéshez. Az is lehet, hogy csak a reakciódra volt kíváncsi. Ha nincs semmi más, aggasztó dolog, akkor ne aggódj feleslegesen.
2017. dec. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%

Jaguar, amikor olvaslak, mindig rájövök, hogy te nagyon megkeseredett ember vagy.


Nálam pl sokszor próbálkoznak be pasik, ha iszom is, 6 év alatt soha nem csaltam meg a párom.

De tudod az régen rossz, ha a hűség egyeseknél addig tart, amíg nincs kísértés.;)


Ja és a párom sem csalt meg. Ilyenekben sosem tudott nekem hazudni, és jó emberismerő lévén úgyis rögtön tudnám, ha hazudik ilyenben. - Még mielőtt rákérdeznél.


Sajnálom, ha rossz tapasztalatod volt, de amit te csinálsz az önbeteljesítő jóslat. Van ilyen nőben is, aki így gondolkodik. Egyedül fog meghalni és a macskái fogják felzabálni őt is. Mert nem bír bízni a másikban, helyette beéri primitív barom kanjával, akivel összejár. "Hisz úgy is csak addig hűségesek a férfiak, míg nem kínálkozik alkalom" alapon.


Hát részemről meg inkább csalódjak akkor egyszer, túlélem. ;) De így nem lehet leélni egy életet, hogy tudatosan cseszed tönkre, ráadásul direkt dolgozol is rajta. well done.

2017. dec. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!