Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom eléggé odavan egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom eléggé odavan egy másik lányért, kezdjek aggódni?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt. Róla azt kell tudni, hogy előttem sokáig nem volt kapcsolata, és hűséges típus. Sajnos az elmúlt időszakban többet vitatkozunk a kelleténél, azon is elgondolkoztam (szerintem ő is), hogy van-e érteme a kapcsolatunknak hosszútávon. Ugyanakkor nagyon szeretem őt, és tudom, hogy ő is szeret.

Azonban a munkahelyén pár hónapja van egy lány, akiért eléggé odavan. Ezt egy kollégája ejtette el múltkor, illetve én is leveszem apró jelekből.

Az illető kolléga szerint (kiszedtem belőle) nagyon jól elvannak, rengeteget beszélgetnek, ugratják egymást, flörtölgetnek, illetve a barátom egyre gyakrabban felejti rajta a szemét, érinti meg random a lányt és sokat bókol neki h milyen szép/intelligens. Ha más pasiról lenne szó, ettől még nem ijednék meg, de a barátomra ez nagyon nem jellemző. Persze tudom, hogy néha nagyon tetszik neki valaki (végülis vakságot nem fogadott), de nem szokott nyomulni másokra.

Amit én vettem észre, hogy sokkal jobb kedvvel indul dolgozni, ha aznap a csaj is bent van. Illetve utóbbi időben párszor nagy lelkesen ajánlgatta egyik munkatársának, hogy szívesen elcseréli vele a napját, ha szeretné (mindkétszer az adott csajjal lett volna), és egészen lehangolt lett, ha nem jött össze.

AZt tudom, hogy egyelőre nem komoly a dolog, mert privátban nem tartják a kapcsolatot, de félek, hogy mi lesz ebből.



2018. jún. 26. 11:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Itt már csak a csajon múlik, hogy ebből mi lesz, a barátod teljesen belezúgott.
2018. jún. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
#1+1
2018. jún. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
95%
Mond meg a barátodnak, hogy válasszon: ha összejön a csajjal, ti szétmentek. Ennyi. Ha férfi, akkor vállalja a döntést szemtől-szembe, és így (ha nem melletted döntene) legalább tisztességesen, vita nélkül tudtok elválni egymástól. Ha pedig sunnyog, és a hátad mögött próbálkozik, akkor meg egy érdemtelen gyökér volt, kár a 3 évért...
2018. jún. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ez szerintem már eléggé egyértelmű. :/
2018. jún. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
36%

Rettegj nyugodtan tovább, de véletlenül se kérj bocsánatot a párod tól :D

31/f

2018. jún. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
50%
Probald vele megbeszelni, de ne ellensegesen vazold fel neki.
2018. jún. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Aggódni felesleges valami, ami már rég bekövetkezett. A pasid belezúgott
2018. jún. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
96%
Én a hűséget nem tulajdonságnak gondolom, hanem döntésnek. Szerintem nincs olyan, hogy hűséges típus. A barátod jelen pillanatban nem a hűség mellett dönt. Probléma van a kapcsolatotokkal, és ahelyett, hogy dolgozna rajta veled együtt, inkább másik nővel flörtöl. A barátod úgy döntött, nem fontos neki se a kapcsolatotok, se Te.
2018. jún. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Mit mondott ő, mikor beszéltél vele erről?
2018. jún. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem eléggé egyértelmű a szitu. Sajnálom...
2018. jún. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!