Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim eltűnik időkre. Kezdjek aggódni?

Figyelt kérdés

4 éves kapcsolat. Tavaly nyáron rengetegszer volt, hogy a pasimnak dolga akadt, ilyenkor sosem értem el órákig. Azt tudni kell, hogy amúgy 0-24-ben elérhető, meg a wc-re is magával viszi a telefont, ha moziban vagyunk akkor is folyton be van neki kapcsolva a net és rezeg a telója.

Szóval ezek az eltünései egy időre abba maradtak, és most megint visszatért. Megbeszeljuk, hogy talalkozunk miutan elintézte az önkormányzatban a dolgait, ez volt délelőtt, azóta nem érem el. Hívtam, semmi, neten sem volt fent. Aztan ilyenkor mindig bocsánatot kér, és valami kifogást mond.

Mondom, akkor is fent van folyton meg felveszi a telefont ha munkaban van vagy ha velem kirándul.


Most megint nem tudom elérni, pedig az volt, hogy talalkozunk ma.


2019. júl. 22. 14:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
ki tudja. Kérdezd meg esetleg. Én is mindig telozom, de én se vagyok mindig elérhető
2019. júl. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Betty26 ***** válasza:
93%
Nekem ez elég fura. Sajnos én is megéltem már bár ő napokra vagy akár 2 hétre is eltűnt. Vagy van valakije vagy kell neki egy kis szabadság. Próbáld megbeszélni vele. Mert így csak téged fog belűl felörölni
2019. júl. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Öntörvényű paraszt,aki tesz rád.Csak azért vagy még vele,mert ő úgy döntött megtart,és érdemesnek talál arra hogy használjon.Bocsi.
2019. júl. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Nem szedi a gyógyszereit és megint előjöttek a tünetek (személyiséghasadás) vagy kettős életet él.
2019. júl. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
33%
Nem tudom, de én is elérhetetlen lennék órákig ha ilyen tapadós pióca barátnőm lenne aki még napközben is pár óránként hívogatni akarna.
2019. júl. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%

Én is megéltem egy ilyen kapcsolatot. (3 hónap volt összvissz.)

Lényeg, minden fontosabb volt, mint én, és más nő is volt, mint utóbb kiderült. (Hogy csak 1, vagy több, azt nem tudom.)

2019. júl. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%
Tuti van valakije! Sajnálom
2019. júl. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez volt,aztán kiderült, h szeretője volt.Ott töltötte ezeket az órákat. Aztán minden hülyeséggel érvelt, hogy itt volt ott volt,-beszélgetett stb stb.
2019. júl. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
18%
De hiányzik egy ilyen pióca, aki minden órában ellenőrizni akar :D
2019. júl. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sandzos hogy van valakije :( hasonló saját tapasztalat alapján,ráadásul én mivel nem hivogattma Olyna gyakran később jöttem ra és tovább hulyitett ...
2019. júl. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!