Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitsak vele inkabb en, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitsak vele inkabb en, ha nala elvaras a szajba elvezes?

Figyelt kérdés

Mondta, hogy neki nem problema,ha nem elvezhet oda, de mindig latom rajta,hogy csalodott,mert nem elvezhet oda. Nekem ilyenkor teljesen elmegy a kedvem szex utan es mar lassan nincs is kedvem az egeszhez,mert csak erre tudok gondolni meg beugrik a csalodott arckifejezese. Multkor is mondtam neki,hogy ennyire zavarja ez akkor miert mondta ,hogy nem baj? Jajj nem baj tenyleg,csak ize tok jo lenne,de megerti..

Nem birom az izet alapbol,parszor probaltam az ilyen befejezest, de soha tobbet. Mindig legalabb fel oran at hanyingerem volt es oklendeztem,nekem ennyit nem er az egesz. O meg cigizik is es hat a taplalkozasa sem a legegeszsegesebb. Ezt sem erti,hogy eddig a baratnoinek miert volt oke a dolog,es mas noket miert nem zavarja az ize,engem meg miert...


Eddig azt gondoltam,hogy ,ha valaki ilyen miatt szakit az kreten,de azt hiszem nekem kellene lennem annak a kretennek,csak annyira szomoru,hogy egy ilyen dolgon megy el amugy egy mas tekintetben teljesen jol mukodo kapcsolat.


2022. márc. 16. 17:10
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
18%
Azt mondta, hogy nem probléma. Szerintem csak te csinálsz magadnak ebből feszültséget, nem kellene!
2022. márc. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Ha latnad az arcat, a viselkedeset,akkor te is problemaznal a dolgon.
2022. márc. 16. 17:22
 3/43 anonim ***** válasza:
86%
3-as Akkor mondd meg neki, hogy állítson az arckifejezésén, mert nagyon kiábrándító, és ezt viccen kívül mondom.
2022. márc. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
93%

Megértelek, a szex nem egy olyan dolog, ahol rá lehet kényszeríteni a másikra valamit, mindkettőtöknek élveznie kéne a dolgot, szóval az teljesen rendben van, ha nem akarod lenyelni. Azt meg hiába mondja, hogy jó neki így is, ha közben meg látod rajta, hogy minden alkalommal csalódott utána.

Beszéljetek róla, értse meg a te oldaladat is, hátha akkor nem azt fogja érezni, hogy bezzeg az exei megtették és milyen már, hogy te nem akarod. Ha ez sikerül, akkor lehet nem lenne már csalódott, hanem valóban el tudná fogadni és élvezni így is. Ha nem megy, akkor viszont tényleg nincs más, mint a szakítás, mert az nem oké, hogy ezzel teljesen elveszi a kedvedet. Így úgyse működne sokáig.

2022. márc. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
89%
Itt inkább az a baj, hogy ennyire csalódott hogy nem így fejezitek be. Mindkettőtöknek jobb lenne szerintem külön, ő találhat valakit akinek ez nem gond, te pedig valakit aki nem játsza a sértődöttet ha nem úgy alakulnak a dolgok ahogy ő akarja. Főleg szexben.
2022. márc. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem egy próbát megér őszintén beszélgetni vele, hogyha bizonyos dolgokra odafigyel te is élveznéd az orált, így gyakrabban lehetne benne része.


Ugyanakkor ezt neki kell eldönteni, hogy ezzel együtt veled akar lenni avagy sem. Ha a válasz igen, nem tűrném a grimaszolást és minden alkalommal szóvátenném, beszélnék róla, hogy miért csinálja, ha megbeszéltük.

2022. márc. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
3%

#5: és mégis hogyan, járjon színész tanfolyamra? Persze, nem probléma, mert csak ezért nem hagyna el, de ettől még vágyik rá.

Kompromisszum nem fér bele? Szájba élvezés után zsepibe köpöd. Az ízén lehet javítani megfelelő étkezéssel. Ez lenne részéről amit tesz az ügy érdekben. Egyébként mivel ő is szájába veszi a te test nedveidet, nem gondolom nagy elvárásnak, hogy ezt te is megtegyed.

2022. márc. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
94%

Ha folyton bevágja ezt az ilyen alkalmak után, akkor nem csodálom, hogy elmegy tőle a kedved..


Sajnos nem, nem elbagatellizálás, simán tönkre vágja egy idő után az együttlétet szerintem is, ergo ez is lehet szakító indok bizony..

2022. márc. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
86%
A szex nem az a dolog ahol komprossziumokat kötünk, ha nem akarja ne csinálja.
2022. márc. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
81%

9 Nagyon jó, csak nem a te párodról van szó. Kvázi hoyg te mit vársz el, az rád tartozik és a nemlétező -vagy épp létező, barátnődre.


A kérdező kifejtette, hogy próbálta, és nem hogy nem élvezi, undorodik szinte ettől.


Egyébként meg én sem kérnék vagy kötelezném a páromat olyanra, AMIRŐL TUDOM HOGY Ő NEM ÉVLEZI. A szex elvágre kölcsönös élvezetről szól, nem arról hogy letojod, hogy a másik mindjárt visszahányja rád a testnedveidet, kedves 9-es. :D


Néhányan szopni sem szopnak, miért nem elég kompromisszum ha addig a pontig a szájába tartja, amíg nem öklendezi vissza rád? Szerintem ez egy jó kompromisszum, amit még mind2 élvez is, és nem erőltetés vagy kényszer..

2022. márc. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!