Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert nem érti meg, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem érti meg, hogy ha sok dolog felgyűlik az egyszer csúnyán bukik ki?

Figyelt kérdés

A barátommal nagyon nehéz beszélni, nagyon indulatos, kiabálós. Van amikor sok apró dolog össze gyűlik bennem, és ha a 20 adik dolognál kiborulok, akkor ő csak annyit lát, hogy az adott dolog miatt hisztizek, de nem fogja fel hogy nem az adott apróságrol van szó, hanem az azelőtti 20 lenyelt bántásról, ami így már nem apróság.

Ő csak annyit lát hogy megvagyok sértődve mert most épp csúnyán beszél velem. Mondom neki hogy az ezelőtti sok sok apróság miatt borultam ki, de képtelen felfogni.

Azért nem beszélem meg vele azonnal, ha valami bánt, mert lehetetlen vele beszélni. Az ő szemében mindig egy hisztis érzékeny kiscsaj vagyok, mindig fogjam be, sose mondjam el ha valami bánt, de ha őt valami bántja az azonnal kiadja magából jó hangosan, szóhoz egyáltalán nem jutok. Megőrít ez az elnyomás.



2022. márc. 16. 21:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
82%

10.


Ez nem rossz, különösen, ha kölcsönösen vezetik ezt a naplót, mert az ember a másik hibáját jóval könnyebben kiszúrja, mint a sajátját. Lásd még a jó öreg "más szemében a szálkát" mondást.


A legtöbb emberre ráférne ez, a kérdezőt, a legtöbb ismerősöm és magamat is beleértve.

2022. márc. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Szeretném ha lenne egy nő ebben az életben aki elmagyarázná nekem miért jó ilyen kapcsolatban lenni
2022. márc. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
30%
10es vagyok. Nem jo ilyen kapcsolatban lenni, de baromi nehez kiszallni belole. Engem pl most dobott ki par napja, majd irta az ongyilkossagi kiserleteit, hogy megsajnaljam. Nem tudnek normalis eletet elni ha vele barmi tortenne, tudvan, h miattam volt...
2022. márc. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj kérdező, értem miről beszélsz, de nem ragadhatsz ebbe benne. Vagy egy pár hetes depi, vagy a hónapokig, akár évekig tartó nyüglődés egy ilyen halom fo sban.
2022. márc. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
17%
Hány kérdést kell még elolvasni arról, hogy a nő panaszkodik, mert rosszul választott... és akkor incelezzetek tovább. :D :D
2022. márc. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
#15 nem, nem választott, ez jutott! igy alakult!
2022. márc. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!