Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én lennék az önző?

Figyelt kérdés
Volt már úgy, hogy a barátom hajlandó volt engem kényeztetni szex előtt, de a legtöbbször nem. Azt mondja nekem nem jó semmi, és hogy így is mindent ő csinál szex alatt. Legtöbbször mindig azt várja, hogy síkosítóval bekenjem magam, aztán bedugja, és ennyi. Szexben is mindig azok a pózok vannak csak, amiket ő akar.
2022. márc. 17. 22:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14%
Ez így kevés infó. Két állításod van, a többi csak duma.
2022. márc. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hat ha nektek ez jo igy...

Nem tudom, en szeretem ha a lany is elvezi, erzem rajta, erezzuk egymast egyutt mozgunk...

Ez nekem igy olvasva mar hajaz egy k.rvazasra...

2022. márc. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az a kifogása, hogy ő hamar elmenne úgy, ha előtte előjáték is lenne.
2022. márc. 17. 22:17
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Es ha kinyalna Teged ugy is hamar elmenne?
2022. márc. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
És te nem találtál ennél jobbat 🤦‍♀️ hát ha neked ez így jó és kielégítő...
2022. márc. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Sosem nyal ki, mert azt mondja zavarja az, hogy van egy kis szőröm ott. Formára van alakítva, de úgy is. De én meg leszophatom őt, mert visz engem különböző programokra.
2022. márc. 17. 22:20
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Miota is vagytok egyutt?

Erzed hogy ez igy nagyon gaz?

2022. márc. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
36%

Most akkor itt hisztizel tovàbbra is? Ritka ostoba lehetsz, ha ezt így engeded. Ha annyi eszed sincs, hogy felfogd mi ezzel a gond, menj és inkább szenvedj csöndben.

Ch! Buta liba.

2022. márc. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"De én meg leszophatom őt, mert visz engem különböző programokra."

Hogy micsoda? 😂😂😂 Legközelebb akkor vidd te őt valami programra, és akkor elvárhatod, hogy kinyaljon. Omg, az ilyen kérdéseket olvasva kicsit sem sajnálom, hogy ronda nőként nincs kapcsolatom.

2022. márc. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szabály van rá, hogy egy aktus alkalmával csak egyszer élvezhet el? Elélvez, nyal tovább, míg fel nem áll megint.
2022. márc. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!