Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki mit jósol, van így értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit jósol, van így értelme (ex) ?

Figyelt kérdés

Huszonegy évesek lennénk párommal, mindkettőnknek második kapcsolata, szeretet biztos hogy van, mert össze vagyunk ragadva mint a rágó…

Viszont még én sem hevertem ki az exem, nem jönnék vele újra össze soha az életben, de sokszor eszembe jut, /könnyezek miatta…

6 évig voltunk együtt.

Párom esetében… nem beszél róla, kb csak ha kérdezem (legalábbis nem annyit mint én) ez a része nem zavar, ahogyan őt sem, megbeszéltük nem vagyunk az exeken túl.. így is jöttünk össze… viszont, neki két éve volt egy kettő éves kapcsolata, és amikor mondja hogy olyan mintha most mentek volna szét” ez zavar… illetve hogy azóta nem találja a helyét… mondjuk ezt látom/láttam is rajta… ahogy azt is hogy nagyon szeret, de nem tisztel, a nőnézegetős” dolgok is zavarnak kissé, mondjuk mióta beszéltem, leállt vele teljesen… inkább nézi a földet, ezzel az lenne a gond hogy pont abban az időszakban volt, amikor a legnagyobb love-nak kellett volna lennie, szóval nem érzem azt azóta hogy tisztelne, nincs orgazmusom, pedig tényleg mindent megtesz ha megkérem valamire. És ezért nagyon sajnálom.

Ami még zavar, haveri-köre/szülei szerint is pont ugyanúgy nézek ki mint az exe… csak a szemszínem/magasságom más.

Nem tudom mennyire terhelheti meg későbbiekben a kapcsolatot ez az egész, nagyon szeretném ha jól működne, mert tényleg szeretem, nem tudok nem nélküle felébredni sem, nem is értem miért most kezdett el zavarni” ez az egész ha amúgy minden tökéletes.

Aki hasonló helyzetben volt… mi lett a vége? Közben lehet hogy egyszer egetrengetően megszeretjük egymást? 100%-os szerelemmel? Vagy itt soha nem lehet már szerelem?



2022. márc. 18. 15:12
 1/3 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

Tökömnek beszélgettek az exekről? Nekem annyit mondott az asszony 3-4 hónap után, hogy tudom-e mi volt az exe neve, és mikor mondtam hogy igen, megkérdezte, hogy nem zavar-e hogy ugyanaz a keresztnevünk.


Mondtam neki hogy nem, mert tudtommal ő a becézett verziót használja én pedig nem becézek senkit és engem sem szeretem ha becéznek.


Nem értem miért beszélsz egyáltalán róla neki.

Nem csodálom hogy nincs benne 100%ban a kapcsolatban ha egyfolytában az előzőről beszélsz.


Mondjuk a családja a is kretén, hogy hozzá hasonlítgatnak téged...

2022. márc. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
két lelki sérült... Jól elcsesztétek, hogy nem vártátok meg míg elmúlt az ex iránti érzelem. Most meg beszélsz róla, tépkedjed csak fel a sebeket...
2022. márc. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
66%
Tiszta vásári komédia, komolyan. Hagyjátok egymást békén és nőjetek fel.
2022. márc. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!