Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltál már olyan kapcsolatban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már olyan kapcsolatban, ahol folyamatosan megaláztak, bántottak?

Figyelt kérdés

A bántást nem fizikálisan, szavakkal értem. A barátom minden egyes veszekedés alkalmával úgy bánik velem, mint egy kisgyerekkel, aki rosszat tett. Megaláz, olyan dolgokat vág a fejemhez, amik borzasztóan rosszul esnek. Végül mindig én vagyok a hibás, ha bocsánatot is kér, felszínesen, hozzáteszi, hogy: de most már lépj túl rajta.

Úgy érzem, ki kéne lépnem, de sajnos még mindig vannak érzelmeim, szeretem, és fájna a szakítás is. Ha valaki volt ilyen helyzetben, leírná, végül mi történt?

24N


2022. márc. 18. 18:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%

Voltam. Vége van, szerencsére.


21/L

2022. márc. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Noren1989 ***** válasza:
34%
Nem, férfi vagyok, nem engedem, h szarozzanak velem.
2022. márc. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltam. Az utolsó férfi, aki ezt megtehette velem, az az apám volt... de vele sem beszéltem felnőttként. Életem legeslegjobb döntése volt, amikor azt mondtam, kizárom az életemből: megkönnyebbültem, felszabadultam, és újraépíthettem a szétcseszett önbizalmamat. Pedig szerettem, hiszen az apám volt... raádásul rettenetesen apás voltam gyerekként, amikor még nem itta el az egyet.

Hidd el, amikor szakítasz, lehet, hogy lesz ez egy meghasonlott érzésed, de végeredményben a világ legfelszabadítóbb élménye minden fájdalmával együtt.

2022. márc. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Én a válás mellett döntöttem, épp emiatt.


Nem fogod örökké szeretni, előbb-utóbb öntudatra fogsz ébredni, és onnantól b*szhatja (már bocsi).


Legalábbis remélem, hogy leszel olyan erős, hogy elhagyd.

2022. márc. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Az a kulcs, hogy folyamatosan.

Vagyis az első után nem vágtad ki a francba. Nyelsz és tűrsz. A pasid meg tudja, hogy úgy beszél veled, ahogy kedve tartja, mert úgyse hagyod el. Persze, hogy bunkó és megalázó!

2022. márc. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
34%

#2:


Szakmai észrevétel, hogy mégis kb te írsz a sérelmeidről a legtöbbet.😅

2022. márc. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és kiléptem belőle.
2022. márc. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem kimondottan bántott de volt barátnőm egyáltalán nem figyelt oda, hogy nekem mi esik rosszul. Nem direkt csinálta hanem egyszerűen önző volt. Nem tudom ez minek számít.
2022. márc. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Noren1989 ***** válasza:
0%

#6, ha elhagyja a szàmat az abortusz kifejezés, azonnal ràülhetsz.


Értemén, h te egy felszínes fos alapjàn ítélsz, de, ha màr pszichómókusnak készülsz, nézzzzzz mélyebbre.


Csókolom a fellengzős szàdat, Noren.

2022. márc. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
24%
Metácska és Noren, én drukkolok nektek! Eleinte a romkomok főhősei is utálják egymást.
2022. márc. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!