Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? Mit gondoljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Mit gondoljak?

Figyelt kérdés

Most szakítottam karácsonykor a barátommal mert megcsalt.Kiderült volt egy 1éjszakás kalandja(álítólag).Mondta is h eszébe nem jutott volna h valaha ez kiderül és megtudom.3évet jártunk,és most költözött ide a környékünkre miattamde kiderült ez a dolog.Csak az a gond h egyáltalán nem teper keress h ne csináljam szeret meg ilyenek.peidg könnyebb lenen nekem,de semmi,,Ez volt életében a leghosszabb kapcsolat,és az én szüleimmel is a legjobb volt a kapcsolata,és mondta h senit nem szeretett ígx mint engem(de jó tudom hazudhatott is)A barátok szerint biztos keresni fog egyszer majd rájön mit veszített.Csak én is elrontottam,mert párszor szakítottamvele már,de nem csalás maiatt legalábbis nem tdtam róla.Az incidens után is augusztus után de más miatt,és akkor könyörgött rimánkodott a teloban és utánnam is jött szegedre ahol tanulok.,a többi kettőnél már annyira nem,azt mondta fél h mégegyszer szakítanék vele,Nem tudom mit gondoljak,nem is szeretett akkor,jól esne nekem ha keresne,.Vagy nyeregben érzi magát h ugy is keresni fogom.szomorú vagyok,cslódott,de nagyon..olyan csúnyán átvertek,pedig nem érdemeltem meg.....néha elgondolkozom megéri-e hűségesnek lenni,de én nem akarok soha lealacsonyodni az ő szintjére,,az alkoholra fogta akkor azt a bizonyos éjszakát,de nem hiszem,ha számot is cserélt,eltudott sétálni a nyaralóig..akkor..ennyi.csak úgy örülnék ha szenvedne h mit veszített,1 hűséges barátnőt egy szerető családot,ami neki nem volt...áááá...hiehetetlen..kébékülnöm nem szabad főleg ha nem is keress

Rengeteget írtam már ebben a támában az oladalon..bocs ezért...de valamilyen szinten ez nyugtat..és örülök h megtaláltam ezt a netes oldalt,és a sok segítségre,tanácsokra.köszönöm mindenkinek aki eddig írt és írni fog,mert szükségem van rá.

Tehát szerintetek keresni fog valaha engem?Rájön majd?Minek jött akkor ide a nyakamba?


Évi(21)


2007. dec. 30. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Évi!Először is nagyon sajnálom ami veled történt,eddig számomra ez a legszomorúbb (és egyben leghosszabb is :))történet itt az oldalon.Ha az a hülye rádöbben,hogy egy ilyen lányt csalt meg akkor IGEN keresni fog.Ám ha olyan hülye marad,mint most,és nem keres,nem bánja meg amit tett(mert én erkölcstelennek és undorítónak tartom)akkor szerintem nem érdemes bánkódnod utána!Őszintén mondom hogy sajnálom.-és ne hibáztasd magad,majd szépen gondolkodj el azon,hogyha újra járnátok,akkor szerinted nem tenné meg újra???(DE)A leírtak alapján,én úgy ítélem meg,hogy TE mindezt nem érdemelted meg.Bár én csak egy hülye kis 14 éves lány vagyok,és még csak a második kapcsolatamban vagyok(ami több mint 1 éves),és mit sem tudok az életről.-és ha jól esett írni,akkor írj bátran.Erre vam ez az oldal vagy nem?Puszí,légy jó,és tényleg sajnálom!Bea
2007. dec. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő szándékosan szeretné, hogy elfelejtsd, mert érzi hogy bűnös és nincs "arca" visszakönyörögni magát. Rád bízza a döntést ami igen korrekt. Te dönts, hogy megbocsájtasz-e vagy sem. De ne feledd minden kapcsolatból ki lehet lépni. Ne játssz soha!
2008. jan. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogy alakult a kapcsolatotok? Elmeséled?
2008. aug. 21. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!