Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet gond az ha nincs tapaszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet gond az ha nincs tapasztalatom a párkapcsolatban 20 felett?

Figyelt kérdés

Ha lett volna akkor mennyivel lennék másabb? Milyen tapasztalatra szoktak gondolni azok akik szerint fontos?


Én alkalmazkodó, megértő, figyelmes, türelmes vagyok. Gondolom ezek fontos dolgok egy kapcsolatban, és ehhez nem tapasztalat, hanem ilyen személyiség kell.


2022. márc. 19. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Lehet
2022. márc. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

"akalmazkodó, megértő, figyelmes, türelmes"


hiszed te.. viszont nem mondhatod ez biztosan, míg nem éltél együtt mással életvitel szerűen.

2022. márc. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
2-esnél a pont. Ezeket csak hiszed magadról. Majd ha eljön az ideje, akkor kiderülnek ezek a dolgok.
2022. márc. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

Mit értesz az alatt hogy 20 felett nincs tapasztalatod? Volt már kapcsolatod csak még tiniként?

Amúgy szerintem nem kifejezetten fontos ez a tapasztalat dolog. Első párkapcsolatom 2 és fél évig tartott, pedig egyikünknek sem volt előtte más.

Mostani páromnak én vagyok az első, de nem látszik, abszolút tisztában van egy kapcsolat alapjaival.

Te is látsz magad körül párokat, el tudod dönteni hogy azokban mi szimpi és mi nem

2022. márc. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
20 felett mit jelent? Szerintem nem mindegy, hogy 21 vagy 29. Én mondjuk 20 voltam amikor összejöttem az első komoly, valódi párommal(azóta is együtt). Előtte amilyen tapasztalatom volt az kb nulla. Néhány komolytalanabb randi. Én pozitívnak gondolom abból a szempontból, hogy addigra sok mindent láttam már a környezetemben, elég erős véleményem alakult ki párkapcsolati dolgokkal kapcsolatban, nem lehetett volna dróton rángatni. Nem mintha akart volna a párom. Negatív a klasszikus nem éltem ki magam. Amúgy is impulzív és szenvedélyes vagyok, azért meg kell küzdenem néha a gondolattal, hogy milyen lehet mással
2022. márc. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nem jönnek össze olyannal, akinek én vagyok az első. Persze, elsőre nagyon romantikus a gondolat, de az a tapasztalatom, hogy amikor olyan sraccal voltam, akinek rajtam kívül nem volt kapcsolata, az mindig ugródeszkának használt, jól feltuningoltam az egojat aztán elhitte, hogy najd most kidob és jaj de csajozni fog. Pedig egyiket sem így ismertem meg és jelek sem voltak, alapvetően ruhellem a rosszfiúk pasikat, szóval mindig a csendesebb, nyugisabb sracok tetszettek. Szóval az a tapasztalatom, hogy sokkal kisebb valószínűséggel tartanak ki akar egy rosszabb helyzetben is, mert azt hiszik, van jobb is. Hat….azóta is keresik :)


23N

2022. márc. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!