Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavarja minden páromat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja minden páromat ha reggel kávézom telozom es ilyen apró szokások?

Figyelt kérdés

Én bele nem kötnék a párjaim apró szokásaiba.

Vagy egyik sem szeret már ekkor mikor így utálkoznak? És ebből jön az egész?



#apro szokások
2022. márc. 20. 11:40
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Szoval ne legyen énidò mert az irritálo.


Meg nem értem..

2022. márc. 20. 12:06
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Pff , világ nagy problémái.

Ezt most én sem értem, ha valóban csak annyiból van szó, amit írsz és nem többről.


Az én párom (ffi) dettó így készülődik munkába, és nekem is megvan a saját kis fel órám, amit bele építettek a reggeli rutinomba. Kávé reggelivel és olvasgatás.


Ha valaki ezen rinyálna, az kénytelen lenne megszokni vagy elköszönnénk, azért minden percemet egy idióta sem szabályozná be.

2022. márc. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 nemaRendőrség ***** válasza:
28%

Úgy kávézol mint a reklámokban mi?

Szürcsölsz aztán hangosan felnyögsz, hogy Áhhhh.

Falra tudok mászni az ilyentől, pusztán az hogy le kellett ezt írnom végtelenül agresszívé tett.

2022. márc. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk egy légtérben amikor kávézom.


Már ott tartok hogy utálom bennük amikor így utálnak a semmiért.

Roncsolja a kapcsolatot is szinte.

2022. márc. 20. 12:26
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kérdezed meg legközelebb, mikor pörölni kezdenek veled, hogy "Szívem! Tulajdonképpen mi a bajod a reggeli rutinommal?" ? Sokkal többet megtudnál belőle. Mi nem vagyunk ott, nem látjuk, hogy hogyan történik ez.
2022. márc. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

A következő pasimmal megint itt fogok ez miatt nyavajogni. Az is holtbiztos.


De nehogymár titokban kelljen kávéznom, vagy elmenni a saját otthonombol.

2022. márc. 20. 12:28
 17/28 A kérdező kommentje:

15 nem magyaráznaknnem indokolnak.


Csak annyi az egész hogy ők nem neteznek nem kávéznak es ennyibol engem egy függő sz.rnak néznek mert en uristen kávézom telozom reggel 10 percig

2022. márc. 20. 12:29
 18/28 A kérdező kommentje:

De én bele nem kötnék az ő szokásaikba.

Pedig kereshetnék egy rakat mindent ami rutinuk.


Ezt a belekötést sem ertem eleve.

2022. márc. 20. 12:30
 19/28 A kérdező kommentje:

Na pl amikor zokniban vannak ágyban. Megsem pattogok ezen nem kezd irritálni nem utálkozom gyűlölködöm ezen. Megkerem higy vegye le kesz.

Ettol még nem utálom a sajat páromat ahogy ők engem viszont igen mert latni a fejükön is ahogy előadják!

2022. márc. 20. 12:32
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Hú, ismerős. Nem pont ez volt, de nekem is volt olyan párom, akit kb. zavart, ha volt én időm és nem nyomhatta a felesleges csacsogását 0/24-ben nekem. Én úgy vagyok vele, hogy ha a másiknak jól esik egy kis saját idő, csinálja, addig én is csinálmo a sajátom. De, úgy látom, hogy egyeseknek mintha ez nem létezne. Nekem vége is lett annak a kapcsolatomnak, meguntam a sok felesleges problémázást.
2022. márc. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!