Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavarja minden páromat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja minden páromat ha reggel kávézom telozom es ilyen apró szokások?

Figyelt kérdés

Én bele nem kötnék a párjaim apró szokásaiba.

Vagy egyik sem szeret már ekkor mikor így utálkoznak? És ebből jön az egész?



#apro szokások
2022. márc. 20. 11:40
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

"A következő pasimmal megint itt fogok ez miatt nyavajogni. Az is holtbiztos."


Soha életemben nem szólta meg egyetlen párom se, ha az ágyban reggel/este mobiloztam, kávéztam. Nagyon furcsa, hogy neked meg az összes. Nehéz a véletlenre fogni, ennyi idióta nem jöhet sorban egymás után..

Más kérdés, ha beszélnek hozzám, vagy én valakihez, akkor le kell tenni a telefont nekem is, neki is, ez alap szerintem.

Ha ennyire kontrollmániás lenne a párom, megmondanám neki, hogy vagy megszokja, vagy megszökik. De te meg ne görcsölj rá arra, hogy neked biztosan kiválogatta az univerzum a kávé-telefon fóbiás embereket...

2022. márc. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Ja akkor kontrollmánia.

Valoban olyanok. Csak nem kötöttem a kettőt össze.


Hogy lehet ennyi utálat, tévképzet bennük. :(

2022. márc. 20. 12:40
 23/28 anonim ***** válasza:

Nekem sí furcsa egyébként, mert normális emberek nem szoktak a fejtik problémázni, e a valóban nem látjuk, nem tudjuk hogyan néz ki ez a mindennapokban..


Egyébként megy gyere össze szinten kaveszeretővel, elég sokan vagyunk..


Hozzáteszem a párom sem ivott kávét mielőtt mi összejöttünk, az évek akart (magától) szokott rá o is és együtt kavezunk.. nekem ebből sose volt probléma, továbbra is nehéz elkepzelnem, hogy egy sima nem kávés embernek is ez probléma lenne..

2022. márc. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
0%

"reggel félkómában én a páromat szórakoztassam"

Lehet, hogy örülne, ha ő érdekelne téged és nem a telód.

2022. márc. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Kontrollmania igen. Ez pont az utolso.
2022. márc. 20. 12:57
 26/28 A kérdező kommentje:
Erre már rájottunk. Nehogy 10 percre is szabad legyek.
2022. márc. 20. 12:58
 27/28 anonim ***** válasza:
68%
Akkor nem csak abban a 10 percben van közöttetek nagy baj.
2022. márc. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 nemaRendőrség ***** válasza:
72%
Azért ha az összes párod idegesítetted vele, akkor te csinálsz valamit nagyon rosszul, nem a világ a hibás
2022. márc. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!