Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt maradhat egy férfi és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Z. f. kérdése:

Együtt maradhat egy férfi és egy nő, (hatalmas szerelemről van szó amúgy) ha a szex-szel kapcsolatban nem minden klappol? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
A férfi az első alkalomra hamar elélvez, ennyi idő kevés a nőnek, még nincs orgazmusa. A második már hosszabb menet, a nőnek is van orgazmusa (ez a férfinak fontos, hogy a nőnek is legyen) de ezt a nő már nem élvezi ugyanúgy, mert annyira zavarja, hogy a férfi az első alkalomra olyan hamar elélvezett. A férfinak ettől teljesítmény parája lesz, a nő meg frusztrált lesz. Most egy éve hogy járunk. Fontos kérdés a szex egy kapcsolatban, de nem mindennél fontosabb szerintem.

2022. márc. 20. 11:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Fura. Általában a nők a teljesitményorientáltak nehogy megcsalja őket a férfi.
2022. márc. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Elsőre a ritkán sikerül tökéletesen... Elég gáz ha ez rányomja a bélyegét az egész kapcsolatra a továbbiakban. Össze kell ebben is csiszolódni.
2022. márc. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Mi lenne, ha a férfi még behatolás előtt, az előjáték során orgazmust okozna a nőnek?
2022. márc. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%

Neked könnyű azt mondani, hogy nem fontos, ha a te orgazmusod garantált.

Ha a párod azt mondja, hogy innentől csak nyalás lesz, ő elélvez, te meg nem, vagy megoldod magadnak, akkor ugyanúgy azt mondanád, hogy a szex nem fontos?

Másrészt volt egy éved, hogy tanulj egy kis önuralmat, vagy találj rá megoldást, elvégre a korai magömlés a te problémád, és nem a barátnődé. Nem neki kell megoldania. Pedig ez igazából neki rossz.


A szex annyira fontos csak, mint a hűség. Ha téged nem zavar, hogy mással éli meg a jó szexet, akkor nem gáz, ha te nem változtatsz.

De ha elvárod, hogy csak veled, akkor bizony elvárod azt is, hogy életen át mondjon le a jó szexről. Őszintén: megérsz te ennyit? Vagy te annyira jó pasi?


Az meg gondolom fel se merült benned, hogy egyáltalán nincs orgazmusa, csak megjátssza, hogy ne bántson meg téged. Ahogy az az ötlet se merült fel, hogy először elélvezteted a nyelveddel, és utána nem zavarja, ha nem reszeled plusz egy fél órát.

2022. márc. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

Hú, ez nehéz kérdés. Amíg volt szex, addig a menet nálunk a következő volt: ő orálisan kielégített, amit nem vártam amúgy el, ő ragaszkodott hozzá, egyébként nagyon odaadó volt ezen a téren mindig is. Utána jött maga az aktus, ami körülbelül 2-3 percig tartott, én sohasem tudtam elmenni. Soha egy szót sem szóltam ezért, sőt, bátorítottam is, mikor emiatt el volt keseredve.

A lényeg, hogy nálunk ebből úgymond nem volt probléma, de ez attól is függ, hogy a két fél között mennyire szoros a kapocs. Mindenkinek eltérőek az igényei, ezt tiszteletben kell tartani, és ha ez valamilyen szinten már frusztrációt okoz akár egyik, akár mindkét félben, szerintem nem kell erőltetni a dolgot.

2022. márc. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
És nem lehet a korai magömlést inkább megoldani? Komolyan kérdezem laikusan, hogy 1 éve nem sikerült, ez szervi vagy pszichés ok nálad?
2022. márc. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt, a pasinak nem ártana némi orgazmuskrontollt tanulni. Azért nagyon sok férfi meg tudja ezt tanulni. Akár csak annyival, hogy néha a szextől teljesen elütő dologra gondol.


Másrészt, az nem segítene, ha a pasi a nap elején, délután, bármikor előtte kiveri magának? Jó eséllyel azért ez is segít azon, hogy az aktus alatt ne menjen el olyan gyorsan. És nem lesz kiábrándító sem a második menet.

Vagy először orálszex mindkét félnek, utána valamivel a behatolás?


Lehetne közösen is technikákat tanulni.


Azért ez nem tűnik egy áthidalhatatlan, megoldhatatlan problémának elsőre. De nyilván, ha sehogy nem tudják megoldani, tönkremehet benne a szexuális élet, nyilván.

2022. márc. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
A második menet megy amíg fiatal az ember aztán később már csak az egy gyors fog menni. Ami miatt elhidegülés, a szexuális élet megszűnése majd szakítás lesz a dolog vége.
2022. márc. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem lehet nyelvvel kielégíteni és nem is elégednék meg pár perces menetekkel. Nekem a szex a behatolás. Szerintem nem egy nagy dolog, állj meg mielőtt elsülnél, lassíts, aztán folytasd.
2022. márc. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%
Itt nem a szex a baj, hanem az elvárások. 5 éve vagyunk együtt a párommal. Az első szex rossz volt, kellett idő amíg megtanultuk egymást. Aki az első után ítél, az más nem szexel kapcsolatos dolgokban is ilyen lesz.
2022. márc. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!